Odborná konference: Podniková data 2012

24. 9. 2012. (redaktor: Andrea Čiháková, zdroj: DCD Publishing)
V úterý 18. září se v konferenčním centru Tower v Praze 4 na Pankráci uskutečnila odborná konference našeho vydavatelství DCD Publishing s názvem Podniková data, která byla určena odborné veřejnosti. Generálním partnerem akce byla společnost HP, hlavními partnery byly společnosti Abacus Electric, Bakotech, Fujitsu, is4 Technologies a Sefira, partnerem byl Diskus. Akce se zúčastnilo 65 návštěvníků (nepočítaje zástupce partnerských firem).

V 8:15 hodin čekala návštěvníky registrace a ranní káva, v 9 hodin návštěvníky přivítal moderátor celé akce Martin Zikmund. Losovalo se o čtyřkanálový vrtulník na dálkové ovládání a pak již následovala první přednáška, a to Martina Zikmunda, který hovořil o současných trendech v podnikových datech. Zdeněk Duchoň z HP přiblížil, jak lze v současnosti řešit efektivní zálohování.

V 10:25 hodin čekala návštěvníky přestávka na kávu, čaj, slané a sladké občerstvení, nechyběla ani přehlídka produktů a následné losování o čtyřkanálový vrtulník na dálkové ovládání.

Druhý blok přednášek otevřel Jan Petrák ze společnosti Abacus Electric, který posluchačům představil Abacus servery a úložné systémy. Navázal Jan Romančenko z Bakotechu, který návštěvníky seznámil s DataCore Software – virtualizací diskových úložišť. Lubomír Štefek z Fujitsu uzavřel dopolední blok přednáškou na téma Kam s nimi.

Po přestávce na oběd se opět losovalo o čtyřkanálový vrtulník na dálkové ovládání, následoval odpolední blok přednášek, který otevřel Petr Dolejší ze společnosti Sefira a jeho přednáška o archivaci a dlouhodobém ukládání dokumentů. Po něm ukončil sérii přednášek Jindřich Rosička ze společnosti is4Technologies, který pohovořil na téma ARCServeonline.cz – cloudové zálohovací služby na míru.

Následovala moderovaná diskuse za účasti partnerů akce, kteří odpovídali na všetečné otázky návštěvníků k tématu i mimo něj.

Fakta o akci:

Název: Podniková data 2012
Datum: 18. 9. 2012
Kde: City Tower, Praha 4
Vstupné: zdarma
Návštěvníků: 65 (nepočítaje zástupce partnerských firem)
Generální partner: HP
Partneři: Abacus Electric, Bakotech, Fujitsu, is4 Technologies, Sefira a Diskus

Na odbornou konferenci Podniková dat 2012 přišlo 65 účastníků. Hodnocení celé akce – na základě dotazníku, který vyplnilo 55 účastníků – vyznělo více než kladně, a to s průměrnou známkou 1,33.

Fotogalerii z celého dne najdete zde.

Fotogalerie: 

Podobné články

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

Huddly: konferenční kamery Huddly IQ

9. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Audiopro)
Huddly jsou inteligentní (web)kamery stejnojmenné norské společnosti. Huddly však nejsou jen běžné webkamery – to dokazují svými zobrazovacími a softwarovými funkcemi. Většina moderních technologií rychle stárne, kamery Huddly jsou ale stále „nové“ – jejich výjimečnost spočívá v tom, že jsou softwarově updatovatelné. Čtěte více

Logitech zjednodušuje používání konferenčních systémů

18. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Společnost Logitech představila dotykový displej Tap, který usnadňuje instalaci a používání vybavení místností pro pořádání porad a prezentací. Tap je součástí ucelených řešení pro hlavní platformy podporující spolupráci na dálku, jako jsou Google Hangouts Meet Hardware, Microsoft Teams Rooms (dříve Skype Room Systems) a Zoom Rooms. Čtěte více

Novinkami nabitý SAP NOW Week 2018

1. 10. 2018. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V pondělí 17. září odstartoval v Metronom Business Center technologiemi a informacemi nabitý SAP NOW Week 2018, který od pondělí do čtvrtka nabídl přes 70 přednášek rozdělených do šesti tematických okruhů. To ale nebylo vše, co SAP zákazníkům a partnerům v průběhu posledního letního týdne tohoto roku nabídl. Čtěte více