(Ne)vinné setkání divize Avaya společnosti Avnet

2. 7. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Avnet)
Divize Avaya společnosti Avnet uspořádala historicky první setkání s obchodními partnery. To se odehrálo v prvním červnovém týdnu v Kurdějově u Hustopeč. Celé setkání bylo pojato jako odpolední blok prezentací zakončený večeří a doprovodným programem, který se týkal především vína.

Prvním bodem programu byl oběd, který bezesporu vlil do žil všech účastníků spoustu energie na příval informací a novinek, které si na ně zástupci společností Avnet i Avaya společně připravili.

Úvodní slovo patřilo hostitelům, tedy Pavlu Salákovi a Slavomíru Majchrákovi z Avnetu, kteří představili společnost i celý tým spolupracovníků z divize Avaya. Následovala prezentace Ondřeje Chýleho ze společnosti Avaya, během které zúčastněné seznámil s celým portfoliem sjednocených komunikací.

Dále blok prezentací následně pokračoval novinkami z portfolia Avaya Networking, které za Avaya představil Peter Pauhof. Obsahem třetí prezentace bylo řešení pro kontaktní centra v podání Jana Jiřičky, taktéž z Avaya. Celou „smršť“ prezentací zakončilo ohlášení novinek z oblasti IP Office, o které se za Avnet postaral David Bicera.

Poděkováním zúčastněným z úst Dušana Lehotského a Zdeňka Půlpána ze společnosti Avaya byla ukončena pracovní část setkání a pozvolna začala odpočinková část s doprovodným programem.

Po večeři probíhající v uvolněné a přátelské atmosféře byla vyhlášena bojová hra v místním podzemním labyrintu, která procvičila teoretické znalosti i praktické dovednosti (zejména týkající se chuťových pohárků) hráčů v oblasti vinařství. Po vyhlášení a ocenění vítězů následovala volná zábava pokračující až k ránu.

Štítky: 

Podobné články

Téma měsíce – Internet věcí

29. 3. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Pokud vás zajímají aktuality z oblasti Internetu věcí, jste na správném místě. Se svými případovými studiemi a komentáři se zapojily společnosti Avnet, Cisco, KPCS, O2 IT Services, SAP a Sophos a vy se tak dozvíte něco o využití IoT v průmyslu, v oblasti správy odpadů, bezpečnosti, extrémních závodů i průzkumu Marsu. Čtěte více

Prieskumník Marsu

23. 3. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Avnet Technology Solutions)
Spoločnosť Avnet použila model robotického vozidla na prieskum Marsu (rover), čím demonštrovala celkový obraz využitia IoT. Čtěte více

Tech Data dokončila akvizici divize Technology Solutions společnosti Avnet

1. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data dokončila akvizici divize Technology Solutions společnosti Avnet. Vznikl tak globální distributor IT řešení s nabídkou pokrývající širokou škálu řešení od datových center až po prvky chytré domácnosti s přesahem do oblasti distribuce s přidanou hodnotou. Čtěte více

Avnet a IBM spolupracují v oblasti internetu věcí

24. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avnet)
Společnost Avnet uzavřela spolupráci se společností IBM s cílem urychlit uvádění IoT řešení na trh. Pod vedením svého týmu Technology Solutions bude společnost Avnet spolupracovat se společností IBM na vytvoření společné laboratoře Watson IoT v nově otevřeném globálním centru Watson IoT společnosti IBM v Mnichově. Avnet zařízení využije pro předvádění, demonstrace, vývoj a prodej inovativních IoT řešení. Čtěte více