Na zabijačce s Agem CZ

1. 4. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Agem CZ)
Společnost Agem CZ pozvala více než 40 partnerů a dodavatelů na setkání do hotelu Štamberk nedaleko obce Načeradec. Hlavní náplní programu byla „zabijačka prasátka“, na které si každý mohl vyzkoušet, co všechno vlastně pravá zabijačka obnáší.
Zabijačka na vlastní kůži

Před obědem se zabíjačkovým menu se všichni zapojili do krájení cibule a česneku, vyzkoušeli si špejlování jitrniček a asistovali řezníkům i při dalších přípravách.

V odpoledním programu došlo na představení produktových novinek pro rok 2015, které si mohli zákazníci prohlédnout na výstavkách. Mezi přednášející a vystavovatele patřily společnosti Microsoft, HP, Brother, TP-Link, Genius, A4Tech, Gembird a další. Partnery zaujala především zabezpečovací a kamerová technika značek Kguard a Opexia a sálem se rozléhalo také testování produktů značky X-Mini.

Po odpoledni nabitém technickými a prodejními informacemi si mohli účastníci pod odborným dohledem oddechnout na brokové střelnici. Večerní program s dalšími zabíjačkovými specialitami a tombolou završila ochutnávka piv u hry „Pivní ruleta“.

Štítky: 
Fotogalerie: