Na vlnách Extreme Networks

26. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Výrobce síťové infrastruktury Extreme Networks spolu s VAD distributorem Veracomp uspořádali 20. 6. tradiční setkání s obchodními partnery – Extreme Partner Circle. Dějištěm tentokráte byl pražská Surf Arena, která v parném období nabídla příjemné osvěžení. Přítomny byly obchodní i technické týmy výrobce i distributora a připraven byl rovněž zajímavý program.

Setkání zahájil sales director pro CEE & Israel z Extreme Networks Michal Zlesák, který shrnul dění na trhu a přiblížil některé akvizice, které výrobce v poslední době udělal. Po něm si vzal slovo channel manager Attila Sallai, který představil novinky v partnerském programu. Dále už byla show v režii technických inženýrů – Emreho Kurtmana a Zdeňka Paly – společně představili nejnovější vývoj v oblastech síťového managementu, cloud řešení, Wi-Fi a networkingu. Došlo i na případovou studii – nasazení Extreme technologií v Arcelor Mittal.

Po konci oficiální části přišlo na řadu surfování – půlhodinka školení a poté nekonečné řádění na vlnách. Setkání zakončila výborná večeře z místní kuchyně.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Extreme Networks, Exclusive Networks