Na kole s ASBIS CZ

2. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Partneři společnosti ASBIS CZ se vydali na akci s názvem Šlápněte do pedálů s ASBIS CZ. Jak již název napovídá, šlo především o vinařský cyklovýlet v okolí Velkých Pavlovic. Pro partnery, kteří nechtěli usednout na kolo, byla připravená turistika.

Akci úvodním slovem zahájila marketingová manažerka ASBISu Lucia Germanová, která přivítala partnery a seznámila je s programem. Na stručný úvod již navázaly výrobců.

První prezentaci si připravila společnost Canon, kde Karel Vysoudil odprezentoval nové i stávající tiskárny a jejich výhody. Část prezentace byla věnována mobilní aplikaci Easy-Photo Editor, ve které si mohou uživatelé vytvořit vlastní kalendář, pohlednici, vizitky, jmenovky a mnoho dalšího. Na závěr prezentace byl zmíněn i nový spotřební materiál.

Prezentace Intelu byla rozdělena do tří částí. V první Bogdan Georgescu přiblížil situaci v oblasti SSD Intel, jejich výhody, dostupnost, a prozradil, na co se můžeme těšit v roce 2020. Druhou část si vzal na starosti Ján Medo, který představil partnerům portfolio procesorů Intel. Na závěr si vzala slovo Jitka Kliková, která zmínila aktuální promoakce v ASBIS CZ.

Petra Bartošová z Microsoftu připomněla, že Windows 7 vydržel na trhu neuvěřitelných deset let a že podpora pro tento systém končí 14. 1. 2020. Dále se partneři dozvěděli, proč zvolit Windows Pro a také viděli porovnání Office 365 pro domácnosti, Office 365 pro jednotlivce a Office Home & Student 2019. Na závěr přišla řeč na Windows Server 2019 a konec podpory Windows Server 2008 ke dni 14. 1. 2020.

Jaroslav Opršal představil partnerům ASBIS CZ portfolio Logitechu. Přinesl s sebou také novinky, které si bylo možné ihned vyzkoušet. Za zmínku stojí zejména myš Logitech MX Master 3, která je přizpůsobitelná pro konkrétní styl práce. Představen byl i zbytek portfolia – tedy klávesnice, myši, reproduktory a videokonferenční technika.

Partneři měli po skončení prezentací možnost dotazů a odzkoušení produktů. Na stánku Brotheru byly k vyzkoušení dvě tiskárny a na dotazy zodpovídal Martin Kristián, který připomněl, že u tiskáren Brother si může dovolit každý originální spotřební materiál s partnerským programem. Na stánku firmy Tristar mohli partneři vidět vysílačky, akční kamery, Wi-Fi kamery, handsfree a mnoho dalšího. Na dotazy odpovídala Martina Doležalová.

Po skončení prezentací přišel na řadu cyklovýlet nebo turistika. Cyklovýlet byl naplánován na 30 km se dvěma zastávkami u místních vinařů. Ti, kterým se nechtělo na kolo, vyrazili na 10km pěší túru. Všechny potěšilo vydařené počasí a příjemných 21 °C. Večer proběhla degustace vín s místním specialistou.

Obrazová galerie:
Štítky: