Na golfu s DNS

7. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Společnost DNS pro své partnery opět zorganizovala golfový turnaj. Dějištěm se stal největší golfový resort v České republice Golf & Spa Resort Konopiště, který si nenechalo ujít více než 60 pozvaných nadšenců.

Jinak skvělé podmínky a kvalitní zázemí se sice aktérům snažil znepříjemňovat vytrvalý, chvílemi dokonce velmi silný déšť, ale zúčastnění jednoznačně ukázali, že rozhodně nepostrádají sportovního ducha a s nepříjemnostmi se dokázali vyrovnat.

Akce probíhala v příjemné atmosféře a v duchu přátelské soutěživosti. Hráči ocenili vysoký standard golfové hry, vyrovnanost herních sil ve flightech a především dobrou náladu, která i přes divoké počasí panovala na hřišti i ve Steak House St. Florian.

Očekávaným závěrem dne bylo vyhlášení vítězů ve třech handicapových kategoriích 0–15 HCP, 15,1 - 27 HCP a 27,1 - 54 HCP. Ocenění si dále odnesli i vítězové vložených atraktivních soutěží „Nearest to the pin“ a „Longest drive“.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy