Motokáry s ASBIS CZ

13. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Společnost ASBIS CZ pozvala své zákazníky na největší motokárovou dráhu v Evropě nacházející se v Radotíně u Prahy. Akce nabídla nejen vzrušující motokárové závody, ale i příležitost setkat se s odborníky ze společností Eaton a Kingston, kteří zde představili své nejnovější technologické inovace.

Akce začala prezentacemi společností Eaton a Kingston. Tyto prezentace byly pro zákazníky ASBIS CZ cenným zdrojem informací o novinkách a možnostech, které mohou čerpat pro své projekty a podnikání obecně.

Po rautovém občerstvení následoval vrchol akce, tedy motokárové závody. Zákazníci se nejprve zúčastnili kvalifikačních kol, aby stanovili své výchozí pozice pro finálový závod. Atmosféra byla napjatá, a všichni se snažili dosáhnout co nejlepšího výsledku.

Vyvrcholením odpoledne bylo rozdání cen vítězům a tombola o atraktivní ceny.

Obrazová galerie:
Štítky: 
ASBIS CZ, Eaton, Kingston

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy