Motokárový dealerský den Krup Computer

27. 9. 2010. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: )
Letos společnost Krup Computer uspořádala svůj dealerský den v duchu rychlých kol. Zákazníci z řad prodejců, dealerů a velkoobchodníků tak měli možnost se seznámit s portfoliem firmy a také zajezdit si na motokárách.
Nechyběly ostré zatáčky.
Jako každý rok (až na loňskou výjimku), tak i letos v úterý 21. září uspořádal distributor Krup Computer v areálu své firmy zábavné odpoledne s občerstvením. Nechyběla ani zajímavá výstavka novinek KVM přepínačů a extenderů od firmy Aten. Firma Krup je distributorem této značky ČR a SR již desátým rokem. K dispozici byl i zástupce firmy Aten pan Cooke.
Tento rok se akce výborně povedla díky krásnému teplému počasí a sluníčku. Parkoviště firmy pro kamiony přivážející zboží do skladu se proměnilo v dráhu pro motokáry a od 14 hodin měli možnost návštěvníci využít jednu ze tří motokár pro své svezení.
Během akce bylo připraveno pro každého účastníka kousek grilovaného kuřete, čínské nudle, halušky a jiné občerstvení. Pivo a nealko teklo proudem. Za celé odpoledne areál navštívilo téměř 200 zákazníků. Jízdy na motokárách skončily se západem slunce v 20 hodin. Na závěr akce zbylí účastníci poseděli při kytaře až do pozdních nočních hodin.
Fotogalerie: