Microsoft Days 2010

17. 9. 2010. (redaktor: Martin Bartolšic, zdroj: )
Ve dnech 14. a 15. září 2010 proběhla v Kongresovém centru Praha konference Microsoft Days 2010. Na úvod vystoupil ředitel Microsoftu Roman Cabálek, který představil nové úpravy partnerského programu, hovořil i o možnostech cloud computingu, o platformě Windows Azure i o beta verzi Internet Exploreru 9, která byla celosvětově uvedena 15. září. Reseller Magazine byl mediálním partnerem.
Roman Cabálek, generální ředitel Microsoft ČR a SR

Microsoft Days jsou spojením tří velkých konferencí, které Microsoft každoročně připravuje - Developer Days, TechNet a Partnerská konference. Šlo o první takovou akci, kterou Microsoft v ČR pořádal. Na více než padesáti přednáškách se vývojáři i další odborníci dozvěděli, jak navrhovat, implementovat a spravovat nejmodernější softwarowá řešení Microsoftu.

Technický dvoudenní blok pro odborníky a vývojáře poskytl v prvním dni přehled možností stavby softwarových řešení na platformě Microsoftu. Druhý den potom probíhalo školení v osmi paralelních sálech.

Partnerský obchodní blok proběhl první den konference a byl určen pro registrované partnery v programu Microsoft partner Network. Byl rozdělen do šesti paralelních bloků, měl charakter obchodních přednášek a nahradil tak partnerskou konferenci Microsoftu.

V doprovodném programu konference proběhly prezentace partnerských organizací. Byl rovněž uveden Kinetic for Xbox 360 poskytující nové možnosti ovládání hrací konzole Xbox.

Reseller Magazine byl mediálním partnerem.