Magie, hazard a něco peprného na Medlově

1. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Po loňském podzimním úspěchu byla většina Klikmanů zvědavá, zda ho to letošní jarní setkání předčí. Dvoudenní program byl opět skvěle připraven a nebyla nouze o zajímavé okamžiky.
Na vše dohlíželo pět hostesek

Již páté setkání proběhlo na tradičním místě na Vysočině v prostorách hotelu Medlov. Ze všech koutů naší země se totiž právě sem po půlročním odpočinku po minulém setkání, které se neslo ve velkém stylu vrátili všichni členové partnerské sítě kamenných prodejen Klikman společnosti eD‘ system Czech. Připraven byl bohatý večer a druhý den série přednášek a doprovodných akcí.

V ten den se Vysočina probudila do téměř letního počasí, které vydrželo až do pozdních odpoledních hodin. Jako by nám příroda chtěla naznačit, že horko bude i po celý večer nejednomu resellerovi.

Dostaveníčko s magií

Moderátor Pavel Bláha z rádia Vysočina začal pozvolna. Nejprve na pódium pozval kouzelníka Pavla Kožíšek se svou asistentkou Martinou Dvořákovou. Po zahřívacím kole karetních triků, postupně přecházel k jiným, zajímavějším kouskům. Vtaženi do magie kouzel byli také někteří prodejci. Jeden z nich se například dozvěděl, že se ožení v Londýně za 14,5 Kč a vezme si sličnou slečnu Gertrůdu. Druhý přišel o sako a na náš dotaz po „svém vystoupení“ jak toho asistentka docílila, odpověděl, že to vůbec netuší. O tom, že je Kožíšek zdatným mistrem pekařem nikdo nepochyboval po jeho dalším čísle, kdy během minutu upekl rohlík, který obsahoval tisícikorunu, jež ještě před několika okamžiky spočívala v peněžence jiného prodejce. Na závěr vystoupení přišlo na řadu finální číslo, kdy se kouzelníkova asistentka stihla během několika okamžiků dostat ze zamčené truhly, a ještě si s kouzelníkem prohodit oděv.

V přestávce mezi magickým vystoupením z pódia promluvili vinař Slávek Gulašovski, který představil portfolio vín, které si na tuto speciální akci připravil. Po něm přišel na řadu těžší kalibr. Osobně sice sám nedorazil, ale i tak za sebe Jack Daniels poslal skvělou náhradu v podobě Martina Mikláše, který se celý večer staral o to, aby přítomni neměli prázdnou skleničku. Měli jsme štěstí, Jacka jsme zastihli ve skvělé formě, protože jak pevně věříme, nejen nám po něm bylo skvostně.

A nastal čas na hazard

Po magickém představení vypukla pravá a nefalšovaná hazardní párty. U rulety, black jacku a dvou pokerových stolů se reselleři mačkali a snažili opakovaně dostat ke stolu. Neměli ani tak zájem o ceny pro vítěze hazardu, ale spíše pokořit soupeře a také porazit krupiéra. Nicméně hlavní ceny byly dvě a bylo třeba je vydat těm nejlepším. Organizátoři však nebyli na míst schopni rozhodnout, která z  cen má vyšší hodnotu (rozdíl byl opravdu jen pár korun) a tak pomohl s rozhodováním moderátor. „Druhou“ hlavní cenu – smartphone Samsung Galaxy S3 mini – získal Honza Rybníkář z firmy B2C a „první“ hlavní cenu - počítač Lynx - si odnesl Aleš Blaška z firmy Digitrend z Brna, který dokázal svých základních 20 000 žetonů rozmnožit na 340 000.

Přišel čas na překvápko

Z perfektně rozjetého večera se během chvilky stal šokující večer. K překvapení většiny účastníků se totiž na improvizovaném pódiu zjevilo krásné děvče v erotickém sexy prádélku. A začaly se dít věci. Tlačenice před pódiem byla velká, i když na moment, když si tanečnice vybírala partnera pro svoji show, poněkud polevila. Aby toho nebylo málo, přišla i druhá sličná tanečnice.

Následně naštěstí večer plný kouzel, hazardu a sexy tance přešel do pomalejšího tempa, kdy vypukla volná zábava.

Pracovní část

Po registraci a ranní kávě mohl začít blok přednášek zahájený úvodní řečí Vladimíra Prinkeho zodpovědného za rozvoj obchodu ve společnosti eD‘ system Czech, během které jsme se dozvěděli několik základních bodů, které by rád ze své pozice prosadil.

Hlavním cílem pro letošní rok je zejména zkvalitnění a rozšíření prodejní sítě. Společnost eD‘ system Czech si uvědomuje, že zejména na malých městech nemají prodejci jednoduchou situaci a na pomoc jim tak přichází s prodloužení splatnosti až na 30 dní a možností vrácení zboží, které se nepovedlo prodat. Na podporu prodejců bylo rozdáno také 20 světelných tabulí určených k výraznějšímu označení obchodů.

Pro prodejce byla celý den připravena série přednášek nabitých užitečnými informacemi o nových produktech a službách. Slovo zde dostali kromě zástupců pořadatelské společnosti například reprezentanti firem Microsoft, Epson, O2, Canon, Samsung, Hewlett-Packard, Armor, Benq, Fujitsu, Modecom či Mondial.

Své stánky a výstavky zde měly také například Toshiba, Symantec, Crono, D-Link, Avast, AOC, Tracer, Kingston či Cofidis.

Během dne se uskutečnila dvě zasedání  u kulatých stolů, kde mohli reselleři probrat své potřeby a problémy přímo s vedením společnosti eD‘ system Czech a sítě Klikman.

Po skončení přednáškového bloku byl sál jako vždy nabitý, ač byl pátek podvečer. Klikman prodejci netrpělivě očekávali vyhlášena tomboly, ve které byly věcné ceny za 150 000 Kč, zhruba 40 ceny bylo rozdáno a tím bylo ukončeno již páté setkání sítě klikman.cz

Závěrem

Jak účastníci, tak vystavovatelé a organizátoři hodnotili akci jako povedenou a opět se mezi s sebou začali ptát, co Klikman připraví příště. Opět bude těžké nově nastavenou laťku překonat.

Fakta o akci

Název akce: Setkání sítě Klikman
Druh akce: partnerské setkání
Datum: 25. 4. - 26. 4. 2013
Místo: Hotel Medlov
Pořadatel: eD‘ system Czech
Počet účastníků: 145
Mediální partner: Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine

Fotogalerie: 

Podobné články

Soutěž o víkend s novým modelem elektromobilu Tesla má vítěze

23. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: eD‘ system Czech)
Minulý týden ukončená soutěž „Akcelerujte své obraty s vozem Tesla X“ o víkendové zapůjčení jedinečného elektromobilu má svého výherce. Nevšední zážitek pro své zákazníky připravila společnost eD´ system Czech, která se tak snaží klienty motivovat k navýšení obratu. Čtěte více

eD World (nejen) virtuálně reálný

21. 10. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: DCD Publishing a eD’ system Czech)
Pražské Vysočany hostily i v letošním říjnu jednu z největších IT konferencí v České republice. Tradiční eD World, pořádaný společností eD’ system Czech, nabídl řadu přednášek, výstav a praktických demonstrací a jako každý rok i zastřešující téma, jímž se tentokrát stala virtuální realita. Čtěte více

eD’ system Czech rozšířil nabídku o značku Suunto

12. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD´ system Czech)
Společnost eD’ system Czech zařadila do portfolia sportovních hodinek produkty značky Suunto. Nabízený sortiment zahrnuje širokou škálu sportovních hodinek mnoha barev a materiálů i dalších doplňků. Čtěte více
Generální ředitel eD' System Czech Radim Galvánek při slavnostním přivítání hostů

Po Vltavě s eD‘ system Czech

25. 6. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Opět po roce, na den přesně 19. 6. 2013 (tentokrát kouzlem nechtěného) uspořádal distributor eD‘ system Czech tradiční výlet parníkem pro své VIP partnery po řece Vltavě v Praze. Účastníky čekala plavba kolem malebných vltavských břehů, spousta skvělých drinků, výborného jídla a živá kapela. Čtěte více