Lama Plus oslavila U Medvídků 25 let

6. 5. 2015. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Čtvrt století existence na tuzemském trhu oslavila distribuční společnost Lama Plus setkáním v restauraci a pivovaru U Medvídků na Národní třídě. Odpolední přednášky a produktové prezentace přešly v exkurzi po pivovaru, nechyběla degustace piva, dobré jídlo a večer s tanečnicemi.
V pivovaru teklo pivo doslova proudem

Odpolední setkání konané ve druhém patře restaurace zahájil Kamil Janda z Lama Plus přednáškou věnovanou 3D tisku. Praktickou ukázku, 3D tiskárnu při práci, si mohli návštěvníci prohlédnout v předsálí. Po 3D tisku se pozornost přesunula ke klasickému formátu A4, o němž promluvila Michaela Hernady ze společnosti Lexmark. Jak vydělat na originálním spotřebním materiálu poté prozradil Jíří Sedláček z Oki. Spotřební materiál a tiskové portfolio společnosti HP představil Robert Šárik. Na co jsou dobré tiskárny štítků a jejich aktuální modely a spotřební materiál ukázal Pavol Zahoran z Brotheru.

Následně se ke slovu vrátil Kamil Janda, který návštěvníkům prozradil, co všechno si Lama pro své partnery přichystala při příležitosti 25. výročí. Janda například uvedl, že každý 25. den v měsíci je po celý letošní rok naplánována speciální akce, kterou by si partneři neměli nechat ujít. Ukázal také, že na webu přibyla kategorie „hardware“, která usnadní vyhledávání a orientaci při hledání zboží. Návštěvníky upozornil také na sekci „výprodej“, kde je k dohledání více než 600 zlevněných položek.

Pro návštěvníky byla připravena také produktová výstavka, kde byly k dispozici další doprovodné materiály a produkty přednášejících.

Poslední přednáška byla opět v podání Kamila Jandy, který se na závěr zaměřil na značku E-Blue - ta zahrnuje především žádané gamingové produkty, ale také barevné počítačové doplňky vhodné pro využití v kanceláři. Na výstavce byl k vidění bílý herní set Auroza s myší s několika barvami podsvícení, herní myši a sluchátka Cobra nebo myš Mazer s barevným podsvícením a až 2400 dpi, která je vhodná pro začínající hráče. Janda rovněž dodal, že produkty E-Blue používají také profesionální hráči ze sdružení eEriness včetně Michala „Styxony“ Hájka, mistra ČR 2014 ve hře HeartStone.

Následovala ochutnávka piva Blackgott, po které se návštěvníci přesunuli do prostor historického mini-pivovaru, kde si posilnění odvážlivci mohli pod vedením zkušeného sládka zkusit stočit do lahve pivo. Natočené pivo bylo poté možné vlastnoručně ozdobit originální etiketou společnosti Lama Plus.

Večerní část byla zahájena rautem, po kterém následovala taneční vystoupení a kouzelnické představení. Náladu a veselí podporovala atmosférická hudba i ochutnávka nejsilnějšího 33° piva X-beer. Večer vyvrcholil losováním výherců tomboly, kteří se mohli těšit z hodnotných cen.

Štítky: 
Fotogalerie: 
Michaela Hernady z Lexmarku se věnovala A4 formátu a spotřebnímu materiálu
Jiří Sedláček představil partnerský program Oki
Tiskové portfolio společnosti HP prezentoval Robert Šárik
Pavol Zahoran z Brotheru hovořil o tiskárnách štítků a jejich spotřebním materiálu
Kamil Janda z Lama Plus prozradil, co si společnost pro partnery přichystala k 25. výročí vzniku
Sál se naplnil posluchači
V předsálí pracovala 3D tiskárna
Návštevníci si mohli prohlédnout výstavky produktů
Rozsáhlá výstavka byla věnována značce E-blue
Produktová výstavka
Ochutnávku piva doprovázel odborný výklad
Vybavení pivovaru připomínalo muzeum
V podání zkušeného sládka vypadalo stáčení piva snadně
Šikovní si odnesli suvenýr v podobě vlastnoručně stočeného piva s etiketou Lama Plus
Večer se předvedly tanečnice
Dorazil take kouzelník
Kouzelnické vystoupení vyžadovalo aktivní spoluúčast

Podobné články

Společenský večer DNS 2020

13. 2. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Slovanský dům se stal 23. ledna opět dějištěm honosného Společenského večera, který uspořádala pro své partnery společnost DNS jakožto poděkování za spolupráci v uplynulém roce. Čtěte více

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více