Konference Ingram Micro ve westernovém městečku

26. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro Czech Republic)
Tradiční Konference Ingram Micro Czech Republic se v roce 2018 uskutečnila na začátku září v areálu westernového městečka Šiklův mlýn. Setkání výrobců, prodejců a zástupců distributora mělo originální pracovně-zábavní charakter. Celým dnem zákazníky provázela moderátorka Inna Puhajková.

U registrace účastníci ochutnali originální Ingram muffin a následně se přesunuli do Mexické haly na prezentace výrobců, během kterých byly představené aktuální produktové novinky jednotlivých společností.

Po obědě byly pro zákazníky nachystané stoly výrobců a zároveň partnerů akce, kde se prezentovaly značky APG, Badgy, BarTender, Brother, Citizen, Corning, Datalogic, Elo, Extreme Networks, Getac, UltimaCase a Zebra Technologies. Zákazníci nasbírali u stolů výrobců mnoho informací a razítka, za která byli zahrnutí do slosování o ceny.

Podvečerní program byl zahájen prohlídkou městečka, divadlem a rautem.

Následně došlo k vyhlášení Ingram Micro Awards v kategoriích Bronze, Silver a Gold zvlášť pro nejvýznamnější partnery pro Čechy a Slovensko. Dále byly oceněny i výrobci Zebra Technologies (za největší obrat v roce 2017) a Datalogic (za největší nárůst za rok 2017).

Večerní koncert kapely The Party band zpestřily přehlídka dobového spodního prádla, vystoupení tanečnic kankánu a soutěž „Pistolnické rozstřely“.

Štítky: 
Ingram Micro Czech Republic
Fotogalerie: