Konference Ingram Micro Czech Republic 2022

19. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
# AgainTogether, to bylo motto letošní Konference Ingram Micro Czech Republic 2022, která se konala 22. září 2022 v prostorách hotelu Galant v Mikulově. Vzhledem k místu konání a účasti partnerů z mnoha zemí bylo cílem sloučit zdánlivě neslučitelné – ukázat pohostinnost jihomoravské oblasti a zároveň přiblížit IT technologie budoucnosti, které nás v blízké době budou obklopovat.

Během celého dne měli účastníci možnost potkat se se zástupci výrobců, dozvědět se nejnovější informace v podobě aktuálních produktových či softwarových novinek vstupujících aktuálně na trh, a to vše s LIVE ukázkami u jednotlivých stánků značek, které se na konferenci prezentovaly. Mezi ně patří Advantech, Badgy, BarTender, Brother, Citizen, Custom, Datalogic, Elo, Epson, Extreme Networks, Honeywell, Jabra, Logitech, Newland, Poly, Star a Zebra Technologies.

Dnem již tradičně provázela moderátorka Inna Puhajková. Ve večerních hodinách byl pak pro hosty připraven bohatý raut, po kterém následovalo ocenění Ingram Micro Awards, kde byli oceněni nejlepší zákazníci a dodavatelé společnosti Ingram Micro Czech Republic.

Večerní zábava se nesla v duchu „vinné tématiky“, kdy byla pro účastníky připravena „Vinná stezka“ s interaktivními úkoly a kulisou moravské folklórní muziky.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro se řadí mez světové lídry v oblasti IT distribuce. V naší nabídce nalezente širokou nabídku služeb a komplexní portfolio z volume a value distribuce. Působíme ve více než 38 zemích světa a spolupracujeme s bezmála 400 IT výrobci, a tím se řadíme mezi největší distributory na světě. Portfolio našich produktů a služeb soustavně rozšiřujeme a díky tomu vycházíme vstříc stále většímu počtu zákazníků.

Zobrazit detail firmy