Konference DNS IT Infrastructure & Security Conference

2. 10. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DNS a DCD Publishing)
Konference proběhla 20. září 2012. Letošní 14. ročník byl na téma Inteligentní nástroje pro řízení bezpečnosti. Navštívilo jej bezmála 150 hostů z různých oborů, kteří měli možnost vidět a otestovat naživo technická řešení a shlédnout přednášky 15 partnerů o nejnovějších řešeních pro oblast ICT bezpečnosti.
Igor Tomeš, ředitel divize IT infrastruktury společnosti DNS

Konference byla zahájena přednáškou nezávislého odborníka, pana Marka Demla ze společnosti Deloitte Advisory. Marek Deml hovořil o aktuálních trendech a o jejich dopadech na systémy řízení v oblasti ICT bezpečnosti a nejen tam. Poté se v rámci dopoledního bloku ujali slova hlavní partneři konference – Check Point, IBM, Dell, HP, SafeNet a Websense. Během přednášek zazněly informace o nástrojích pro rychlou a efektivní analýzu bezpečnostních logů a událostí (Check Point SmartLog a Smart Event) či o bezpečnostních trhlinách a únicích firemních informací a způsobech, jak takovýmto situacím předejít a zabránit.

Odpolední část akce byla vyhrazena prezentacím ostatních partnerů konference, kterými byli AdvaICT, Fortinet, Enterasys, Imperva, Invea-Tech, Radware, Thales a Kernun. Témata přednášek byla neméně zajímavá. Posluchači se dozvěděli například o hardwarovém řešení pro zajištění bezpečnosti dat, o bezpečnostním systému chránícím uživatele a firmy před riziky internetu, bezpečné autentizaci anebo o systémech schopných detekovat a blokovat útoky v různých fázích.

Vítaným zpestřením celé konference byl demo koutek, ve kterém byly k vidění a vyzkoušení technologie sloužící opět k zajištění bezpečnosti – např. behaviorální analýza, Webfiltr, jednotná správa přístupu a identit pro pevné a Wi-Fi sítě anebo FortiGate pro zajištění dvoufaktorové autentizace.

Mediálním partnerem letošního ročníku konference bylo vydavatelství DCD Publishing a odborný magazín Professional Computing.

Veškeré informace o této významné konferenci (přednášky, anotace, partnerské firmy, fotogalerie a další) pořádané divizí Infrastruktura společnosti DNS naleznete na webových stránkách www.itsecurity.cz.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Na Jupiter s Hitachi a DNS

25. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Při příležitosti představení nového enterprise řešení Jupiter připravily společnosti Hitachi Vantara a DNS prezentaci ve velkém stylu. Akce se odehrála 17. října ve 109 metrech nad zemí v prostorách pražské restaurace Aureole, díky čemuž si mohli návštěvníci užít nejen krásný výhled na Prahu, ale být také o něco blíže Jupiteru. Čtěte více
Účastníci turnaje DNS 9ers Golf Cup před vyhlášením výsledků

DNS 9ers Golf Cup v Motole

12. 7. 2013. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
Už čtvrté kolo 9ers Golf Cupu pořádaného DNS pro partnery HP se tentokrát odehrálo na greenech v Golf Clubu Motol. Hrálo se o plakety a hodnotné ceny, celkem přijelo téměř dvacet účastníků z řad partnerů DNS. Mediálním partnerem byl Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine. Čtěte více
Petr Václav, produktový manažer divize Dell ve společnosti DNS

DNS: Petr Václav

2. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: DNS)
Tým divize Dell společnosti DNS v červnu posílil Petr Václav, který nastoupil na pozici produktového manažera. Čtěte více

DNS představilo vlastní prostředí pro testování – LiveLab

20. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: DNS)
Divize Infrastruktura společnosti DNS nabídla svým obchodním partnerům další přidanou hodnotu. V červnu tohoto roku spustila LiveLab, prostředí pro vyzkoušení funkčnosti a vlastností technologií vybraných výrobců. Čtěte více