Jak vypadaly E-Čejkovice, první virtuální partnerské setkání SWS?

3. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Tradičnímu partnerskému setkání na Zámku v Čejkovicích letos na jaře okolnosti nepřály, ale ani to SWS nezastavilo. Za součinnosti výrobců a realizačního týmu SWS vznikly Čejkovice online, které stovkám registrovaných účastníků zprostředkovaly dopolední bloky prezentací, workshopů a interaktivních soutěží.

Denní program startoval v 8 hodin a v tuto chvíli již mohli reselleři nahlédnout pod pokličku upoutávek, videí k prezentacím, workshopům, ale také k očekávané večerní online degustaci. Následoval živý vstup Petra Lipnera, vedoucího obchodního oddělení SWS, který krátce informoval o programu E-Čejkovic. Úderem 9. hodiny se ujal úvodního slova Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS, který pozdravil všechny zúčastněné, a poté se rozběhla dopolední série online přednášek.

Workshopy a prezentace

Ve středu 27. 5. představil Samy A.Khaleg z Fujitsu novou generaci stolních a přenosných počítačů a Matúš Vybošťok a Vít Nezkusil z BenQ přišli s přednáškou Marže? Ano, marže!. Následovaly prezentace Dellu, kde Petr Zajíček přestavil novou generaci firemních počítačů a Martin Joniak z SWS přednášel o Dell serverech a diskových polích. O zábavu se pak ve VIP vstupu postarali Bob Švarc a Patrik Hezucký.

Ve čtvrtek 28. 5. odstartoval přednáškový blok František Koutník z MMD, který představil monitory Philips pro domácí kancelář a monitory AOC pro dokonalé herní zážitky. Vítězslav Šnorich z Esetu představil víceprvkovou ochranu jako řešení současných požadavků na vzdálený přístup, Miroslav Hrůza z Asusu představil novinky v portfoliu a Jaroslav Král spolu s Michalem Pikusem a Kateřinou Uxovou představili „výběr z hroznů“ – Lenovo Yoga, Think – dodá vám šťávu, a novinky a akce ze serverů.

Páteční dopoledne zahájil Lukáš Votrubec s novinkami v sortimentu APC a následně se připojil Vít Vyhnálek a ujistil účastníky, že Brother je stále na jejich straně. O novinky a příležitosti z Microsoftu se podělili Aneta Filipová a Pavel Jarolímek a přednáškový blok uzavřeli Tomáš Hubocký a Václav Stach, kteří odprezentovali to nejlepší z nabídky notebooků HP.

Během celé akce byly k dispozici workshopy CyberPower, D-Link a Samsung.

Přednášky E-Čejkovic byly doplněny i interaktivními soutěžemi – kvízy Kahoot!. Posluchači za správné a rychlé odpovědi během přednášek získali hodnotné ceny.

Po práci zábava

A protože virtuální setkání vznikalo ve vinařské oblasti a tradiční SWS setkání se vždy konalo se sklenkou dobrého moravského vína, byla na čtvrteční a páteční večer připravena online degustace s čejkovickými vinaři. Každý registrovaný účastník obdržel dárkovou degustační sadu a mohl si vychutnat nejen čejkovická vína, ale také nasát a připomenout si tamní atmosféru. Součástí byly i živé vstupy z SWS.

„Děkujeme všem za účast a podporu na online setkání partnerů SWS E-Čejkovice. Věříme, že byla akce přínosem jak pro resellery, tak i pro naše dodavatele. Těšíme se na setkání na podzim, tentokrát už po 40. na Zámku v Čejkovicích,“ uvedl obchodní ředitel SWS Stanislav Skalička.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy