Jak vypadala jarní RoadShow společnosti SWS

28. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Přelom března a dubna se nesl ve znamení RoadShow společnosti SWS, která zavítala do šesti měst v Čechách a na Moravě. Zákazníci distributora se zde mohli seznámit s novinkami z oblastí tisku, počítačů, sítí, záložních napájecích zdrojů, ale i bezpečnosti nebo podnikových řešení.

V posledním březnovém týdnu SWS přivítala návštěvníky v Brně, Ostravě a ve Zlíně. V polovině dubna pak zavítala do Prahy, Hradce Králové a Jihlavy. Pro všechny účastníky, kteří přišli k prezentaci včas, bylo připraveno kolo štěstí, na němž si mohli vytočit hodnotné ceny. Spousta zákazníků tak odcházela na přednášku s radostí ze svých nových chytrých hodinek, powerbanky nebo voucheru na slevu u SWS. Během celého dne bylo pro účastníky připraveno i bohaté občerstvení.

Témat, se kterými se reselleři mohli seznámit, byla celá řada. Novinky ze segmentu tisku si připravili značky Brother a Pantum. V softwaru se řešila hlavně bezpečnost, na kterou se zaměřili zástupci společnosti GEN (Avast) a Microsoftu. Co je nového ve světě PC a notebooků se bylo možné dozvědět od zástupců značek Fujitsu a Lenovo, o kouzlu rychlé sítě zase hovořil Zyxel. Novinky z kategorie záložních napájecích zdrojů shrnul přednášející společnosti APC.

Entec, dceřiná společnost SWS a distributor s přidanou hodnotou, posluchačům představil vybraná enterprise řešení „na míru“. Konkrétně se hovořilo o poskytovatelích produktů a služeb Huawei, Sycope (zabezpečení sítě) a ArcServe (moderní způsob zálohování).

Na závěr každého dne byla pro účastníky připravena soutěž Kahoot o hodnotné ceny. Poté se zástupci SWS a jednotlivých výrobců se zákazníky rozloučili společným obědem.

„Jarní RoadShow byla velmi úspěšná, zúčastnilo se jí přes 150 našich spokojených zákazníků. Děkujeme všem vendorům, kteří se s námi na této šňůře přednášek podíleli,“ uvedl Petr Lipner, ředitel prodeje SWS.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy