Integrační snídaně s Veracompem v Truhlárně

4. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Distributor s přidanou hodnotou Veracomp a výrobce Red Hat uspořádali pro své partnery srpnovou snídani spojenou s představením novinek a možnostmi spojení s řešením Storware, které má Veracomp čerstvě v portfoliu. Setkání se uskutečnilo v karlínské Truhlárně a dorazili účastníci z řad partnerů i odborníků na integrace.

S čerstvým sendvičem a nad výbornou kávou zahájil setkání Sergey Goncharov z Red Hatu. Během hodiny představil nejzásadnější novinky RHEL verze 8: Tedy vylepšení v oblasti bezpečnosti, nástroj Podman a aplikační streamy. V následujícím bloku pak ukázal roadmapu a novinky týkající se virtualizace a automatizačního nástroje Red Hat Ansimble Automation.

Před plátnem pak Goncharova vystřídal Radek Langkramer z Veracompu, který představil možnosti integrace RHEL s již zmíněným Storware – s řešením na zálohování a ochranu nejen virtualizovaných dat Storware vProtect. Ve Veracompu se o oba výrobce stará Red Hat team – integrátoři tak budou mít tu nejlepší možnou odbornou podporu.

Setkání bylo zakončeno formální diskusí a neformálním předobědovým posezením.

Obrazová galerie:
Štítky: