#IngramFest: Konference Ingram Micro Czech Republic

4. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Výroční konference společnosti Ingram Micro Czech Republic se konala 21. září 2023 v hotelu Galant v Mikulově. Na akci zavítalo téměř 200 účastníků, kteří si odsud odnesli mnoho inspirace a nových poznatků (jak ostatně sliboval i podtitul #IngramFest napovídající, že šlo o festival nových IT technologií).

Na akci se prezentovalo 18 IT výrobců. Společnosti jako BarTender, Bixolon, Brother, Citizen, Custom, Datalogic, Elo, Epson, Ergonomic Solution, Gamber Johnson, Getac, Honeywell, Loftware, Newland, Poly, Ram Mounts, Star Micronics a Zebra Technologies představily své nejnovější produkty a nastínily, co nás čeká v budoucnosti v oblasti technologických inovací.

Celodenní prezentace byly obohaceny o chill out zónu s virtuální realitou a vynikající kávový catering, který udržoval všechny účastníky nabité energií a v pozornosti po celý den. Účastníky akcí již tradičně provázela moderátorka Inna Puhajková.

Na přednáškový blok navázal večerní program zahájený rautem, po kterém následovalo předávání cen Ingram Micro Awards pro nejlepší partnery i výrobce. V letošním roce si ocenění odnesly společnosti Kingston a Poly/HP (kategorie „Best Performance“), Honeywell (v kategorii „Best Growth“) a Zebra Technologies (v kategorii „Best Revenue“).

Večer zpříjemnily „Beer games“ doplněné pivním barem od společnosti Newland a vystoupení swingové kapely Roura.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro se řadí mez světové lídry v oblasti IT distribuce. V naší nabídce nalezente širokou nabídku služeb a komplexní portfolio z volume a value distribuce. Působíme ve více než 38 zemích světa a spolupracujeme s bezmála 400 IT výrobci, a tím se řadíme mezi největší distributory na světě. Portfolio našich produktů a služeb soustavně rozšiřujeme a díky tomu vycházíme vstříc stále většímu počtu zákazníků.

Zobrazit detail firmy