Ingram Micro Czech Republic 2019

4. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Společnost Ingram Micro Czech Republic uspořádala v září tradiční „Konferenci Ingram Micro Czech Republic 2019“. Tentokrát v areálu westernového městečka Šiklův mlýn.

Setkání se odehrávalo pod taktovkou moderátorky Inny Puhajkové, která celým dnem provázela. V dopoledním bloku představili své žhavé novinky výrobci Citizen, Zebra Technologies, Extreme Networks, Datalogic, Allied Telesis a Honeywell.

Odpoledne probíhalo v duchu interaktivních stolů výrobců, u kterých měli účastníci konference možnost vyzkoušet si aktuální novinky. Zde se představili výrobci Advantech, APG, BarTEnder a Elo Touch.

Večer probíhal v mexickém stylu, a to včetně rautu plného mexických delikates. Následovalo předání výročních cen Ingram Micro Awards za rok 2018, ve kterém společnost Ingram Micro odměnila české a slovenské partnery v kategorii Bronze, Silver a Gold.

V dalším průběhu večera mohli přítomní zkusit své štěstí v „mexickém kasinu“, zasoutěžili si o nejlepšího jezdce na býkovi nebo na památku získali fotografii z mexického fotokoutku. Akci zakončila party v mexických kostýmech v rytmu diska.

Obrazová galerie: