Ingram DC/POS Day 2024

30. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Společnost Ingram Micro Czech Republic zorganizovala druhý ročník akce „Ingram DC/POS Day“, která se konala 23. dubna 2024 v Hradci Králové v prostorách EA Congress Hotel Aldis.

Akce přilákala téměř stovku zájemců o oblast automatické identifikace, včetně resellerů a výrobců, kteří se sešli, aby sdíleli nejnovější trendy a technologie v oboru. Atmosféru celého dne obohatilo skvělé jídlo a káva s personalizovaným obrázkem na pěně.

Během 285 minut nabitých prezentacemi měli účastníci možnost seznámit se s novinkami od předních výrobců, jako jsou Zebra Technologies, Brother, Newland, Datalogic, Custom, Honeywell, Gamber-Johnson, RAM Mounts a Elo Touch Solutions. Velká část dne byla vyhrazena také networkingu, který účastníkům poskytl prostor k diskuzím na aktuální témata a navazování nových obchodních kontaktů.  Dalším bonusem bylo závěrečné kolo štěstí, díky kterému odcházeli někteří zákazníci s hodnotnými cenami.

Video : 
Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro se řadí mez světové lídry v oblasti IT distribuce. V naší nabídce nalezente širokou nabídku služeb a komplexní portfolio z volume a value distribuce. Působíme ve více než 38 zemích světa a spolupracujeme s bezmála 400 IT výrobci, a tím se řadíme mezi největší distributory na světě. Portfolio našich produktů a služeb soustavně rozšiřujeme a díky tomu vycházíme vstříc stále většímu počtu zákazníků.

Zobrazit detail firmy