Ingram DC/POS Day

18. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Společnost Ingram Micro Czech Republic pro své zákazníky uspořádala jednodenní akci Ingram DC/POS Day, která se konala 25. dubna 2023 v Hradci Králové.

Akce se konala v prostorách EA Congress Hotel Aldis, kde se účastníci mohli seznámit s výrobky a novinkami od výrobců Brother, Datalogic, Elo, Epson, Honeywell, Newland, Nicelabel a Zebra, ale také si užít výborné jídlo a získat hodnotné ceny v tombole.

Ingram DC/POS Day byla jedinečná akce, kde se během jednoho dne sešlo osm předních výrobců z oblasti DC/POS, a zákazníci tak měli skvělou příležitost rozšířit své obchodní vztahy, poslechnout si zajímavé přednášky, ale také načerpat inspiraci, jak tato řešení prodávat.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Brother, Datalogic ADC, Elo, Epson, Honeywell, Ingram Micro Czech Republic, Newland, NiceLabel, Zebra Technologies

Profilová karta firmy

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro se řadí mez světové lídry v oblasti IT distribuce. V naší nabídce nalezente širokou nabídku služeb a komplexní portfolio z volume a value distribuce. Působíme ve více než 38 zemích světa a spolupracujeme s bezmála 400 IT výrobci, a tím se řadíme mezi největší distributory na světě. Portfolio našich produktů a služeb soustavně rozšiřujeme a díky tomu vycházíme vstříc stále většímu počtu zákazníků.

Zobrazit detail firmy