Huawei představilo novou řadu all-flash úložišť Dorado

5. 4. 2019. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Společnost Entec pro své partnery uspořádala v pražském Pivovarském klubu představení nové řady all-flash úložišť Dorado od Huaweie. Příchozí se mohli v relativně krátké době seznámit jak s konkrétními produkty, tak i s jejich největšími pozitivy.

Úložiště Huawei Dorado momentálně zahrnují tři produkty, konkrétně Dorado5000 V3, Dorado6000 V3 a Dorado18000 V3. Všechny přitom obsahují hardwarové a softwarové prvky optimalizující datovou cestu a vlastní front-endové adaptéry. Zástupci společnosti Entec pak naznačili, jakým směrem se budou úložiště značky Huawei do budoucna ubírat. V druhém pololetí se například řada Dorado dočká rozšíření o produkty V6, které budou vybaveny management čipem pro rychlejší zpracování dat. Do budoucna bychom mohli počítat i s čipem pro umělou inteligenci.

Resellery však převážně zaujala promoakce, kterou již mohli zaznamenat na stránkách Reseller Magazinu. Jejím prostřednictvím mohou partneři nakupovat a následně i prodávat SSD o stejné kapacitě jako HDD za totožnou cenu. Tím se tedy rapidně zvýší rychlost nabízených úložišť. Reselleři si však budou muset dát pozor na podmínky promoakce, která končí již 30. června. Večer uzavřelo osmichodové degustační menu, kde u každého chodu bylo servírováno i pivo doplňující chuť jídla. Při této příležitosti si mohli přítomní partneři a zástupci společností Entec a Huawei promluvit o obchodních záležitostech.

Štítky: 
Fotogalerie: