HP: „Honzo, děkujeme podruhé!“

26. 1. 2011. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing, HP)
Významná regionální partnerská firma společnosti Hewlett-Packard, 2H-Heran Jan v Děčíně, získala podporu pro vybudování značkové prodejny HP Branded Store, která je zcela v korporátních barvách HP. Jde o pilotní projekt v oblasti EMEA (Evropa, Afrika, Blízký východ).
Zprava Petr Kheil (HP), Jan Heran (2H-Heran Jan)
Česká pobočka HP tak získala důvěru centrálního vedení a je mezi prvními, které budou testovat nový typ prodeje. Tuto důvěru HP přenesla na děčínského obchodního partnera, firmu 2H-Heran Jan. V pilotním projektu již byly otevřeny HP Brand Store ve Španělsku, Chorvatsku, Rumunsku a v Kazachstánu.

Petr Kheil, ředitel divize osobních počítačů společnosti HP se vyjádřil: „Společnost 2H-Heran Jan patří dlouhodobě mezi nejloajálnější partnery, se kterými české zastoupení HP spolupracuje již dlouhou řadu let. Tato skutečnost, spolu s vynikajícími prodejními výsledky firmy 2H-Heran Jan, a to nejen v Severočesském kraji, ale i v celé České republice, nás utvrdila, že vytvořit první značkovou prodejnu HP právě ve spolupráci s 2H-Heran Jan bude správnou volbou."

Značková prodejna HP v Děčíně beze zbytku odpovídá světové úrovni prodeje daného typu výrobků. Zákazník zde nalezne nejen kompletní portfolio produktů, a to včetně doplňků a příslušenství, ale také velmi pohodlné a přátelské prostředí, které počítá s tím, že si může výrobky vyzkoušet a prověřit přímo na místě. HP společně s obchodním partnerem pravidelně vyhodnocuje prodeje a nákupní chování zákazníků tak, aby mohla rychle a efektivně reagovat na jejich měnící se požadavky.

Jsme velmi rádi, že jsme dostali možnost zařadit se do tohoto exklusivního projektu. Umožní nám to ještě více rozšířit a zatraktivnit naši nabídku produktového portfolia HP nejen v severočeském regionu, ale i v celé České republice", řekl Jan Heran, majitel firmy 2H-Heran Jan, a dodal: "Jsem také rád, že se tak stalo v regionu, a nikoliv v hlavním městě."

Jan Heran a jeho podnikatelské aktivity spojené s prodejem produktů společnosti Hewlett-Packard byly oceněny již před pár lety, kdy HP umístila v Děčíně několik propagačních billboardů HP s nápisem „Honzo, děkujeme!"

HP je aktivní v oblasti prezentace svých výrobků přímo v místě prodeje a má uzavřena partnerství s řadou obchodních partnerů. U retailových a klasických obchodů jde například o projekt Store in Store, který byl zatím umístěn ve společnostech Alza.cz, Comfor, Czech Computer nebo T.S. Bohemia.

Fotogalerie: