Hollywood na Žofíně

8. 2. 2011. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Adastra)
Společnost Adastra pozvala své zákazníky na setkání ve stylu „Hollywood night“ do Paláce Žofín. Pořadatelé připravili pro své hosty jedinečný zážitek v podobě koncertu filmových melodií v podání Českého národního symfonického orchestru pod taktovkou Kryštofa Marka.

Výkon orchestru pod jeho vedením potvrdil slova Ondřeje Frydrycha, generálního ředitele Adastry, která pronesl v úvodu: „Naší snahou v Adastře je pracovat se stejnou chutí jako ČNSO hraje“.

Koncem minulého roku Adastra prohlásila, že letos čeká oživení IT trhu. Chce se na něj dobře připravit a nabírá IT specialisty. „Krize se projevila mimo jiné tím, že zákazníci zmrazili výdaje na IT. To ale není možné do nekonečna. Potřeby firem se rychle mění a tomu je potřeba přizpůsobit i IT infrastrukturu.

Nové technologie navíc mohou být zdrojem poměrně významných provozních úspor. Firmy ale nechtějí jenom šetřit, hledají i nové možnosti jak znovu nastartovat růst a k tomu potřebují mít správné informace. V tom jim můžeme výrazně pomoci,“ uvedl Ondřej Frydrych, generální ředitel společnosti Adastra.