Globální vedení Canonu navštívilo Prahu

7. 7. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Česká centrála společnosti Canon na začátku června přivítala vzácnou návštěvu. Na setkání s významnými klienty přijeli pánové Yuichi Miyano, který je zodpovědný za velkoformátový byznys v Evropě, a Norifumi Kitajima, který divizi velkoformátového tisku řídí na globální úrovni.

NorifumiKitajima se během pražské návštěvy připojil také k pravidelnému pracovnímu setkání Canon, které řešilo rozvoj obchodních příležitostí. Návštěva rovněž zamířila do společnosti CeWe CZ, jednoho z významných zákazníků společnosti Canon.

Zástupci vedení této firmy japonské hosty seznámili s působením CeWe CZ v českém i evropském regionu a provedli je provozem, kde aktuálně používají 16 tiskáren řady imagePROGRAF a vyřezávací plotr Kongsberg. Další kroky japonských kolegů vedly do společnosti VDC kancelářská technika, která je Canon Premier partnerem. Zde pan Kitajima diskutoval s obchodním zástupcem VDC Matějem Kopeckým a se zástupci Canon Business Centra o vlastnostech nových PRO tiskáren a také o strategii prodeje LFP (Large Format Inkjet) v partnerském kanále.

Štítky: 
Canon