GFI Software vyhlásilo nejlepší české partnery za rok 2016

3. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
Společnost GFI Software na svém každoročním setkání ocenila nejlepší české partnery za rok 2016. Během setkání partneři GFI potvrdili, že největší bezpečnostní otázku představuje pro SMB společnosti v současné době mobilita a sociální sítě a nejvíce se obávají neopatrnosti uživatelů a ransomwarových útoků.
Zástupkyně společnosti Daquas převzala ocenění v kategorii Nejaktivnější partner

GFI vyhlásilo nejlepší prodejce v loňském roce v těchto kategoriích:

  • Partnerem roku 2016 se stala společnost Amenit
  • Nejaktivnější partner – Daquas
  • Maintenance partner – exTerra Services

Anketa týkající aktuální situace v oblasti IT bezpečnosti v malých a středně velkých společnostech (SMB) uspořádaná mezi prodejci přinesla tato konkrétní zjištění:

  • největší bezpečnostní riziko v současnosti představují pro IT administrátory trendy mobility, sociální sítě a práce z domu;
  • nejvíce se SMB podniky letos obávají neopatrnosti uživatelů, ransomwarových útoků a krádeže podnikových dat;
  • hlavní potenciál na rok 2017 vidí partneři především v oblasti ochrany elektronické pošty, řízení přístupu paměťových zařízení (end point security) a ochrany webového přístupu.

„V první řadě bych chtěl poděkovat všem našim partnerům za další úspěšný, růstový rok 2016 a pogratulovat těm oceněným,” řekl Zdeněk Bínek z distribuční společnosti Zebra systems. „Na letošní rok se mohou naši partneři i zákazníci opravdu těšit, a to jak z důvodu očekávaného představení ostrých verzí nových integrovaných produktů, tak také z důvodu rozšiřování našeho portfolia v souvislosti s akvizičními aktivitami GFI Software, které se dotknou i českého trhu.”

Štítky: