GFI Software vyhlásila nejlepší partnery za rok 2020

15. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Společnost GFI Software ocenila na svém každoročním setkání nejlepší partnery na českém a slovenském trhu za rok 2020. Součástí vyhlášení byl odborný program zaměřený na aktuální novinky v řešeních GFI Software a Kerio, včetně dotazníkového průzkumu k nejnovějším trendům na trhu.

GFI Software vyhlásila nejlepší prodejce za rok 2020 v těchto kategoriích:

  • GFI Unlimited Partner (Nejlepší partner GFI Unlimited) – Filip Rada - FiMa
  • GFI Most Active Partner (Nejaktivnější partner) – Amenit
  • GFI Loyalty Partner (Ocenění za loajalitu) – VAHAL
  • Partner of the Year (Partner roku 2020) – Cheops

Z průzkumu provedeného mezi všemi přítomnými IT prodejci vyplynulo, že většina z nich (86 %) v posledních měsících pocítila ze strany svých zákazníků nárůst poptávky po řešeních kybernetické bezpečnosti. Více než tři čtvrtiny dotázaných (77 % tvrdí), že investice vzrostly mírně, 9 % dokonce výrazně. Zdaleka největší zájem byl mezi zákazníky o řešení firewallu a VPN sítí.

„Chtěla bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za další úspěšný rok, který díky nim v našem regionu přinesl výborné výsledky,” řekla Marie Baranová, sales manažerka pro řešení GFI Software v České republice na Slovensku ve společnosti Zebra systems.„V tomto nelehkém období hledalo mnoho organizací co možná nejefektivnější řešení své IT bezpečnosti a díky speciálním nabídkám GFI Unlimited pro bezpečný e-email a pro zabezpečenou síť měli naši partneři k dispozici přesně taková řešení, jaká jejich zákazníci potřebovali.”

Štítky: 
GFI Software, Kerio Technologies, Zebra systems

Profilová karta firmy

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Společnost Zebra systems s.r.o. je s více než 20 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis a GFI Software a distributorem Cloudflare, N-able a Virtuozzo. O Acronis Acronis poskytuje řešení pro zálohování, ob novu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat.

Zobrazit detail firmy