Fortinet není jen Fortigate

3. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
VAD distributor Veracomp uspořádal v karlínské Truhlárně snídani „Fortinet není jen Fortigate.“ Tématem setkání bylo – jak název napovídá – přiblížení portfolia společnosti, která se už dávno nezabývá jen firewally. Fortinet totiž dnes nabízí velké spektrum „hraček“ pro všechny možné situace…

Úvodu i samotné přednášky s průřezem portfolia Fortinetu se ujal Ondřej Večl, system engineer z Veracompu, a to vtipnou a názornou formou doslova od podlahy: Na tabuli nakreslil symbolický internet a síť – a k nim postupně přidával další a další zařízení Fortinetu: Od firewallů (což je základ), přes ochranu emailových účtů, Wi-Fi, cloud až po analytiku.

Po krátké pauze na doplnění hladiny kávy v krvi si vzala slovo sales specialistka Veracompu Jana Andrýsková. S nadhledem shrnula nejčastější otázky ze strany partnerů na služby a produkty Fortinetu – a samozřejmě dodala i odpovědi.

Dopoledne uteklo v příjemném prostředí a společnosti jako voda. Po přednáškách následovala volná diskuse, ještě více kávy a nějaký ten zákusek. A komu to snad ještě nestačilo, mohl se týmu Veracompu v pohodě doptat.

Obrazová galerie:
Štítky: