Epson pozval své VIP partnery na dealerský den v Benicích

27. 3. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Výrobce tiskových a projekčních řešení Epson uspořádal pro své VIP zákazníky partnerský den v Benicích u Prahy. Na hosty, kterých bylo přes 60, čekal celodenní odborný i zábavný program.

Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson pro Českou republiku a Slovensko, nejprve přivítal všechny přítomné a poté je seznámil s prodejními výsledky za rok 2017. Epson dokázal udržet stoupající křivku ve všech segmentech a v inkoustových technologiích mu patří první příčka na českém i slovenském trhu.

Divín následně představil aktuální portfolio firmy Epson pro rok 2018. V souladu se světovými trendy mu dominují inkoustové tiskárny, které si díky své prokázané efektivitě, jednoduché konstrukci a nízkým provozním nákladům získávají stále větší oblibu v domácnostech i kancelářích. Novinková řada Epson Workforce Pro slibuje oproti svým předchůdcům až o pětinu rychlejší tisk, vyšší produktivitu skenování, kvalitnější tisk a až o 66 % méně spotřebované elektřiny.

Softwarová řešení a velkoformátové tiskárny Epson představil obchodní specialista Martin Lucký, po němž si převzal slovo Robert Matuška, který ukázal možnost integrace POS systémů. Projekčním systémům Epson se věnoval business account manager Michal Holovský, který zdůraznil výhody 3LCD technologií oproti DLP a představil aktuální portfolio laserových projektorů, jež najdou hlavní využití ve školách, firmách či pro reklamní plochy.

Kateřina Vymazalová, PR a marketingová manažerka společnosti Epson, partnerům shrnula možnosti marketingové podpory a odbornou část programu uzavřel opět Marcel Divín se svým prognostickým výhledem na rok 2018.

Poté už na hosty čekal raut a zábavný program.

Štítky: 
Fotogalerie: