Epson Business Roadshow 2012

19. 9. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
Celodenní prezentace a setkání s partnery i koncovými zákazníky Epson Business Roadshow se konalo v Praze v Národním technickém muzeu a následující den v Bratislavě.
Uprostřed Marcel Divín předvádí novinky v úsporném inkoustovém tisku

Epson na Business Roadshow 2012 představil řešení pro školství (zejména projektory k interaktivním tabulím), retailový segment (pokladní tiskárny, velkoformátový tisk), řešení pro státní správu a korporace (mobilní projektory, projekční stoly, projektory pro velké sály), řešení pro malé a střední podnikání, CAD/CAM, a také nové technologie CISS a nové produkty.

Inkoustové tiskárny

Novinkou v oblasti tiskáren pro firemní trh je řada inkoustových tiskáren WorkForce Pro s kapacitou náplní až pro 3 400 stran a cenou 1 500 Kč s DPH, a navíc mají nižší cenu za vytištěnou stránku než při laserovém tisku (certifikace podle Energy Star). Tiskárny WorkForce používají pigmentový inkoustový systém DuraBrite Ultra (CMYK) s vysokou odolností vůči vodě, otěru a světlu. Tiskárny WorkForce Pro mohou být vybaveny plně duplexním provozem včetně automatického podavače, síťovým připojením (Wi-Fi, Ethernet) a až třemi podavači papíru.

Velkoformátové tiskárny a skenery

Epson uvedl také nové modely velkoformátových tiskáren, které využívá např. Tesco či Electro World pro tisk materiálů POS, reklamy, letáků apod.
Pro digitalizaci dokumentů Epson přinesl novou generaci skenerů A4 a A3 WorkForce DS s bezobslužným skenováním a až 40% úsporností díky skenování LED. Připraven už je i model s automatickým jednoprůchodovým duplexním skenem.

Projektory LED

Projektory s technologií LCD Epson vyrábí už 27 let a zdůrazňuje schopnost stejné úrovně barevného světelného výstupu jako bílého, což některé konkurenční technologie neumějí. Projektory pro velké sály mají ve specifikaci funkčnosti 24x7, a jejich provozní teplotu až 42 °C. Sálové projektory mají rozlišení až WUXGA, vylepšenou digitální korekci a možnost spojování obrazů z více projektorů do jednoho.

Reseller Magazine byl mediálním partnerem celé akce.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Martin Wanke (stojící), marketingový ředitel AT Computers, Petr Vaněk (sedící), obchodní ředitel AT Computers

Jarní roadshow AT Computers 2013

24. 4. 2013. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
Distributor AT Computers uspořádal roadshow v Praze ve stylu dovolené a v režii marketingového ředitele AT Computers Martina Wankeho, stejně jako na Seči pro své klíčové partnerské řetězce, tentokrát pro menší lokální regionální partnery. Čtěte více
Epson EB-4950WU

Epson: pět projektorů 3LCD

4. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Epson)
Vydáním pěti nových projektorů 3LCD pro pevnou instalaci společnost Epson pomáhá podnikům, školám a univerzitám snadněji promítat jasnější a čistější obrazy. Tyto modely nabízejí jas na úrovni až 5 200 lumenů a jsou vybaveny řadou funkcí, jež byly navrženy k usnadnění instalace i každodenního použití. Čtěte více
Epson WorkForce AL-M400

Epson: tiskárny WorkForce AL-M300 a AL-M400

26. 3. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Epson)
Epson v dubnu uvede na trh šest jednoúčelových černobílých laserových tiskáren řady WorkForce AL-M300 a AL-M400. Obě řady jsou navrženy pro zákazníky, kteří mají zájem o rychlý tisk velkých objemů černobílých dokumentů. Čtěte více
Epson L210

Epson: tiskárny L210 a L110

16. 3. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Epson)
Epson uvedl novou řadu tiskáren s integrovaným systémem inkoustových nádržek. Tyto tiskárny nabízejí nízkonákladový tisk a jsou řešením pro studenty a domácí kanceláře. Modely L210 a L110 jsou vybaveny velkoobjemovými nádržkami inkoustu, které lze opětovně naplnit originálními inkousty Epson. Čtěte více