Entec v Darovanském Dvoře

18. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Entec Solutions)
Ve středu 19. 9. 2018 se v Darovanském Dvoře uskutečnilo druhé Setkání partnerů Entec Solutions. Kromě odborného programu se hosté mohli těšit také na golf, jehož hladkému průběhu přálo také příjemné podzimní počasí.

Přijíždějící hosty osobně vítal generální ředitel Stanislav Skalička.

Odborná část programu začala prezentací Pavla Čermáka, senior system engineera Huawei se specializací na síťová řešení, věnovaná problematice UPS. Na otázku „Co přinese partnerům spolupráce s Huawei?“ následně odpovídal Jan Kašpar a zároveň seznámil účastníky s partnerským programem výrobce.

O recepty na úspěch se s posluchači podělil Cosmin Vilcu ze SonicWall, který všechny o tom, že SonicWall má skutečně úžasné recepty, přesvědčil ochutnávkou připravených desertů.

Jak zajistit dostupnost dat na všech úrovních prezentoval Milan Mottl z Arcserve. Jedno z novějších řešení v portfoliu Entec, Sealpath, pro vzdálenou ochranu, kontrolu a správu dokumentů představil Vladimír Brož, business development manager v Entec Solutions.

Po odborném programu hosté využili možnost relaxace v hotelovém wellness centru nebo aktivního odpočinku na lekci golfu. Večerní program probíhal v příjemné atmosféře při bowlingu, laser shotu, kulečníku a hlavně přátelské konverzaci nad skleničkou vína nebo rumu.

Páteční slunečné počasí nenechalo žádného hráče golfu na pochybách, že se 2. ročník Golfového turnaje opravdu vydaří.

Štítky: 
Fotogalerie: