eD world 2010

17. 9. 2010. (redaktor: Martin Bartolšic, zdroj: )
V Corinthia Hotel Prague proběhla 16. září 2010 IT konference eD world 2010, kterou tradičně pořádá nejsilnější český distributor výpočetní a digitální techniky, společnost eD‘ system Czech. Šlo o setkání obchodních partnerů, kteří se během dne mohli seznámit s IT produkty a novinkami.
Marcel Divín, Epson, představuje novinky firmy

Přes 500 návštěvníků a 300 firem mělo možnost absolvovat cyklus 33 přednášek a workshopů probíhajících ve třech sálech. Účastníci konference se mohli setkat s řadou zástupců dodavatelů IT techniky i s obchodníky a produktovými manažery eD’ system Czech. Na konferenci proběhlo více než 250 obchodních schůzek. Mnoho novinek bylo možno shlédnout také na stáncích 37 vystavovatelů prezentujících své produkty a služby na přilehlé výstavě.
Společnost eD’ system Czech dokázala, že je společností, která pečuje o své zákazníky a neustále pracuje na rozšíření produktového portfolia, vstřícnější kreditní politice, logistice, a že rozvíjí funkcionalitu jak internetového portálu eDlink, tak i klientského e-shopu Ideal Orchidej. Zároveň společnost představila svůj otevřený partnerský program Klikman, jehož cílem je podpora partnerů v internetovém prodeji.
Na eD worldu proběhla rovněž řada doprovodných akcí a soutěží o hodnotné ceny. Návštěvníci se mohli zúčastnit losování o hlavní výhru – dárkový poukaz v hodnotě 50 000 Kč dle vlastního výběru.
V závěru konference byla odměněna společnost Canon skleněnou plaketou za nejzajímavější přednášku a společnost Epson za nejzajímavější stánek. Neformálním zakončením konference byla večerní párty v prostorách P. M. Clubu na téma ,,Nebesky pekelná párty“. S démonickou atmosférou a se špetkou erotiky byla nevšedním zakončením konference eD world.
eD‘ system Czech zároveň vyjádřil všem obchodním partnerům poděkování za účast na konferenci a zdůraznil, že se těší na setkání na jarní konferenci eD expo 2011.

Fotogalerie: