Druhé kolo SWS RoadShow je za námi

12. 6. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Po úspěchu březnové SWS RoadShow proběhla na konci května druhá část za účasti značek 3M, Acer, Avacom, Benq, Belkin, Brother a Microsoft navštívila České Budějovice, Pardubice a Zlín. Organizátoři se mohli těšit z velké účasti resellerů i jejich aktivního zájmu o prezentace.

S portfoliem společnosti Acer, s partnerským programem a se zajištěním podpory a servisu značky přítomné seznámil SWS unit manager Konrad Korzeniowski. Společnost Benq reprezentoval Vít Nezkusil, který posluchače seznámil s aktuálním produktovým portfoliem firmy se zaměřením na velkoformátové dotykové panely a projektory. Značku 3M prezentovalo v průběhu RoadShow několik členů týmu tohoto výrobce. Prezentace se zaměřovaly především na privátní filtry a na ergonomické doplňky pro práci s PC a notebooky.

Zástupci značky Belkin, Jakub Ženka a Libor Tošovský, v krátkosti probrali historii firmy a prošli celé portfolio od klasických nabíječek, autonabíječek, ochranných skel na telefony až po kabely, powerbanky a ochranná pouzdra pro běžné použití i pro sport. Tiskárny Brother a ostatní produkty této značky prezentovali postupně Michal Peter, Martin Kristián a Vít Vyhnálek.Seznámili přítomné s novinkami v sortimentu a předvedli ukázky tisku.

Prezentaci zahrnující průřez všemi licenčními programy, informace o obchodních příležitostech a nových aspektech spolupráce se společností Microsoft vedl ve všech lokalitách SWS unit manažer Jiří Karhánek. Klára Slámová z Avacomu svoji prezentaci zaměřila na představení kompletního portfolia značky na českém trhu – baterie, akumulátory a širokou nabídku příslušenství.

A jak se již osvědčilo v březnové části roadshow, po každé přednášce proběhla interaktivní soutěž o hodnotné ceny, kdy zákazníci ze svých mobilních zařízení odpovídali na otázky týkající se jednotlivých prezentací.

„Obě části SWS roadshow, březnová i květnová, se vydařily. Již nyní začínáme plánovat další kola roadshow, které chceme uskutečnit na podzim 2018,“ uvedl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Štítky: 
SWS
Fotogalerie: