DNS uspořádala další ročník oblíbeného beachvolejbalového turnaje

5. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Také letos v červenci uspořádala společnost DNS další ročník svého populárního volejbalového turnaje. Na pátém ročníku DNS BeachCup se na Strahově sešlo asi 50 účastníků z řad zástupců partnerů, výrobců i samotné DNS.

Účastníci se rozdělili do kategorií Hobby (ta vznikla z nových týmů nebo z týmů, které v předchozích ročnících obsadily poslední příčky) a Profi (kategorie byla automaticky vytvořena z týmů, které se vloni probojovaly do semifinálových kol).

Stejně jako v předchozích ročnících turnajem provázel bavič a moderátor Saša Mráz, který navodil úžasnou sportovní atmosféru. Během turnaje měli hráči k dispozici bohatý raut a den byl zakončen společným grilováním.

Všichni zúčastnění si z turnaje odnesli diplomy s týmovou fotografií, a vítězové navíc i hodnotné balíčky.

Na další fotografie se můžete podívat zde.

Video : 
Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy