DNS s partnery na golfu v Oaks Prague

7. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Ve čtvrtek 27. května se uskutečnil třetí ročník golfového turnaje společnosti DNS. Celodenní akce se nově konala na PGA National Czech Republic golfovém hřišti v Oaks Prague.

Zahájení turnaje se ujal Hynek Tyl, hlavní akcionář skupiny eD invest group, jejíž je DNS součástí. Její výkonný ředitel Pavel Klimuškin následně přivítal všechny zúčastněné krátkým proslovem a pozval hráče k první jamce.

Akce probíhala v příjemné atmosféře a v duchu přátelské soutěživosti. Po delší době byla opět možnost se navzájem potkat i osobně, což bylo pro všechny velmi osvěžující.

Očekáváným závěrem dne bylo vyhlášení vítězů ve třech handicapových kategoriích 0–15 HCP, 15,1 - 27 HCP a 27,1 - 54 HCP. Ocenění si odnesly i vítězové vložených atraktivních soutěží „Nearest to the pin“ a „Longest drive“. Partnery letošního golfového turnaje byli Pražská čokoláda a zakázkové krejčovství Delor International.

Společnost DNS děkuje všem zúčastněným za příjemně strávený čas a gratuluje vítězům.

DNS pro své partnery připravuje i další aktivity a setkání – na červenec 2021 je naplánovaný např. tradiční DNS Beach Cup.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy