DNS Beach Cup 2020

31. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Letošní rok se již počtvrté v řadě konal oblíbený beachvolejbalový turnaj, který každoročně pořádá firma DNS pro své vendory a partnery. Proběhl na pražském Strahově a organizátory potěšila přítomnost 60 účastníků.

Týmy byly letos rozděleny do dvou kategorií – na „profíky“ a „hobíky“, čímž se povedlo zajistit vyrovnanější podmínky pro všechny zúčastněné hráče. Do každé kategorie se přihlásilo osm týmů. Ty se rozdělily na dvě skupiny po čtyřech a odehrála se tabulková část turnaje. Ve druhé části se pokračovalo formou pavouka dle umístění týmů ve skupině.

Stejně jako loňský rok byl DNS Beach Cup doprovázen moderátorem a bavičem Sašou Mrázem, který i díky příjemnému počasí navodil skvělou atmosféru. Všichni si z turnaje odnesli diplom a pro první tři příčky v každé kategorii byly připraveny i hodnotné ceny.

Během celého dne byl k dispozici raut s občerstvením a po závěrečném vyhlášení vítězů turnaje proběhlo společné grilování.

Na video z akce se můžete podívat zde.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy