Den otevřených dveří společnosti Axis Communications

4. 5. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost Axis Communications své letošní dealerské setkání, které proběhlo v prostorách pražského kongresového centra Erbia a restauraci Aureole, tentokrát pojala jako Den otevřených dveří. Partneři se mohli seznámit s chytrými řešeními pro vybrané segmenty, podiskutovat s odborníky na oblast GDPR nebo se setkat se zástupci technologických partnerů Milestone, FF Group, Citilog a 2N.

Hosty setkáním provázel Marek Pavlica, marketingový manažer společnosti Axis Communication, který hned v úvodu přítomné seznámil s programem akce a nezbytnými organizačními záležitostmi. Následně se rozběhl jednoduchý veřejný interaktivní kvíz založený na platformě Slido, jejímž prostřednictvím mohli přítomní během celého dne pokládat dotazy k právě probíhajícím přednáškám.

Úvodní přednášku zajistil Pavel Marek, který v letošním roce do Axis Communication nastoupil jako sales manager pro region střední Evropy. Přítomným se jako nováček v týmu nejprve krátce představil a následně se rozhovořil o tématech jako je obchodní strategie společnosti Axis, celosvětové výsledky a úspěchy, vztah k partnerskému prodeji, perspektivní tržní segmenty (šlo zejména o dopravu, města, retail a kritickou infrastrukturu a průmysl) a následně shrnul také celou nabídku produktů a služeb společnosti Axis. Na přednášku Pavla Marka navázalo představení všech přítomných zástupců globálního leadera v segmentu IP kamer.

V prezentaci nazvané „The Axis difference“ pak Tomáš Chumchal a Kristýna Švédová přiblížili přítomným technologické trendy, které formují a budou formovat rok 2018 a následně se zaměřili na silné stránky společnosti Axis a důvody, proč být jejím partnerem. Mezi klíčové argumenty patří důraz na aspekty, jako jsou udržitelnost, systémová integrace, konektivita, kompletní řešení, analytika a technologické inovace. Bližší pohled věnovali také obchodnímu modelu společnosti Axis a vztahu mezi výrobcem, distributorem, resellerem nebo systémovým integrátorem a koncovým zákazníkem.

V následujících prezentacích se pak zástupci společnosti Axis i nezávislí externí přednášející rozhovořili o tématech, jako jsou evoluce v systémové integraci, moderní formy konektivity, důležitost end-to-end řešení, směřování inteligentního videa a budoucnost analytiky nebo klíčové technologické inovace pro letošní rok.

Po obědě a prostoru pro networking proběhla přednáška zaměřená na GDPR (v souvislosti s právy a povinnostmi provozovatelů kamerových systémů), představení řešení společnosti Axis pro maloobchod a v závěrečném bloku pak i na řešení pro chytrá a bezpečná města zahrnující i tisíce kamer.

Partnerskou konferenci pak v odpoledních hodinách uzavřel prostor pro diskusi s přítomnými odborníky, loterii a pohoštění.

Štítky: 
Axis Communications
Fotogalerie: