Delldorado

23. 9. 2011. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
Společnost Dell vystavovala v pravém westernovém městečku v Boskovicích své technologie resellerům a zákazníkům s partnery z řad výrobců, kteří měli příležitost prezentovat podpůrné produkty i vyspělé softwarové technologie.
Partička z Delldorada

Zvlášť zajímavé byly serverové technologie od Microsoftu a VMWaru, bez nichž se zákazníci náročnějšího hardwaru Dell neobejdou. Notebooky a pracovní stanice Dell jsou tradičně spjaty s Windows a dlužno říci, že přítomní prodejní partneři na pěli Dell-hardware jen chválu.

Z přítomných procesorů nechyběl ani Intel, ani AMD. Oheň výrobce bezdrátových signálů AirLive blikal i na chodbě hotelového pokoje v nedalekém Blansku, totéž předváděl na místě Belkin, včetně brašen na zlaté valouny, stejně jako Comdis v podobě brašen Dicota. S podporou šerifovi v podobě sledování infrastruktury se chlubila firma HCV s monitorem síťového provozu PRTG.

Totální ochranu proti čemukoliv si brali na starosti šerifovi pomocníci AVG a Symantec. Calverovi bandité, kteří chtěli uloupit data i se serverem a storage měli smůlu, protože vše bylo virtualizováno a v clusteru VMWare, takže nakonec odcválali s prázdnou.

Ve westernovém městečku vládl toho dne šerif Dell, platilo se dellary, točilo lasy, práskalo biči (na vlastní nebezpečí, což může potvrdit Belkin) a na barovém pultu se tančil kankán. Vše se však točilo okolo IT technologií Dell a jeho partnerů z řad výrobců. Kdo se chtěl od dellovských záležitostí na chvíli odreagovat, mohl si vyzkoušet indiánské, zlatokopecké nebo kovbojské dovednosti, včetně práskání bičem na vlastní nebezpečí.

Vše probíhalo zábavnou formou, partneři byli v kovbojském i indiánském (ach, ta ohnivá voda...), za absolvování přednášek bylo možno získat dellary na jídlo, kvasné nápoje i ředěné černé zlato (Kola Loku). Večer byl zakončen v místním saloonu, kde přítomné vyděsil Zorro mstitel, aby se pak mohli uvolnit při kankánu barových tanečnic.

Dell měl ten den navíc XXdellní kliku, protože i počasí se vyvedlo a celé akci pomohlo. Prostě to byl krásný den.

Fotogalerie: