Dell připravil pro partnery den plný informací, zábavy a vína

17. 6. 2015. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Na Partner Training Day společnosti Dell nebyla nouze o zajímavé prezentace, přednášky, víno teklo proudem a slavilo se ve velkém stylu. Setkání totiž Dell pro své partnery uspořádal v kulisách vinařského kraje v jihomoravském Zaječí.
Dell v plné parádě

Na setkání byli návštěvníci seznámeni s novinkami ohledně partnerského programu, dozvěděli se zajímavosti o produktovém portfoliu a informace o dalším směrování Dellu.

Setkání ve vinařství U Kapličky zahájily 21. května workshopy. Pro návštěvníky bylo připraveno 13 stanovišť, na kterých je čekaly informace a erudovaný výklad týkající se prezentovaných produktů. Za každou návštěvu si mohl každý nechat vystavit razítko do speciální karty a kdo nasbíral všechna byl odměněn dárkem. Část s workshopy ukončil oběd, který se podával v rozlehlých prostorách restaurace a jejích sklepeních.

Blok přednášek zahájil Stanislav Hájek, country marketing manager společnosti Dell, který hovořil o úrovních partnerského programu a novém osobním motivačním programu PartnerAdvantage.

Poté se o aktuálním portfoliu Dellu rozmluvil Petr Zajíček, client solution marketing manager, který nabídl průřez produkty, připomněl, že nejrychleji rostoucí byznys Dellu přichází od partnerů a mezi milníky, které zasáhnou v dohledné době svět IT nezapomněl zmínit nástup Windows 10 a uvedení nové architektury procesorů Intel nazvané Skylake. Ve výhledu na nadcházející období Zajíček ukázal, jaké klíčové produkty Dell uvede – na trh se ve třetím čtvrtletí letošní roku chystá nový Optiplex, Precision NT/DT, Latitude, Inspiron i Vostro. Petr Zajíček odkryl některé detaily, prozradil například, že se Precision Tower 7910 dočká vodního chlazení, ukázal změnu designu týkající se mnohých modelů a prostor dostaly také monitory Dell, v nichž je Dell jedničkou na trhu a aktuální hit, kterým je ultrabook XPS 13 – 13“ QHD+ mašinka v 11“ šasi.

Ondřej Bačina, enterprise solutions marketing manager, se věnoval Future Ready IT, které si žádá konvergovaná a softwarově definovaná řešení. Následně představil novou řadu síťových prvků Dell Networking X-Series a celé end-to-end řešení Dellu. Návštěvníkům ukázal ve své přednášce také historické okénko a přítomní se mohli pokochat pohledem na server Poweredge 4200, který nepřetržitě fungoval u zákazníka 15 let od roku 1997 a je dokladem, že letošních 20 let značky Dell PowerEdge má své opodstatnění.

Po přednáškách byly připravené venkovní aktivity, hosté si mohli zastřílet z brokovnice na keramické holuby, nebo se prohnat okolo vinic na čtyřkolkách.

Večerní program zahájil bohatý raut, po kterém vystoupil a promluvil generální ředitel Dellu Jiří Kysela, který poděkoval hostům i všem zúčastněným z Dellu. Poté večer pokračoval v dobré náladě, kterou podporovala živá hudba a doplňovala taneční vystoupení, do tance se následně zapojila většina zúčastněných. Hosty bavilo také vystoupení mladé freestyle rapperky a za doprovodu instruktorů měli příležitost natrénovat tanec z videoklipu Willa Smithe.

Video z akce najdete zde.

Štítky: 
Fotogalerie: 
Nechyběla produktová výstavka
Partneři zaplnili výstavní místnost
Na výstavce si každý přišel na své
Ondřej Bačina a letušky
Onřej Bačina ukázal server slavící 20 let v provozu
Stanislav Hájek a Ondřej Bačina
Účastníci přednášky se sešli v hojném počtu
V areálu vinařství U Kapličky se ukrývají rozlehlé prostory
Návštěvníci měli možnost projet se na čtyřkolce
Mušku si návštěvníci vyzkoušeli střelbou
Jiří Kysela na jevišti
K poslechu a tanci hrála
Večerní zábava se konala v prostorách stylové retro restaurace
Dorazili i Muži v černém
Pohotová rapperka bavila podařenými rýmy

Podobné články

Společenský večer DNS 2020

13. 2. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Slovanský dům se stal 23. ledna opět dějištěm honosného Společenského večera, který uspořádala pro své partnery společnost DNS jakožto poděkování za spolupráci v uplynulém roce. Čtěte více

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více