DC/POS konference Ingram Micro Czech Republic v Olomouci

5. 10. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro Czech Republic)
Pro své dodavatele a zákazníky uspořádala společnost Ingram Micro Czech Republic v září historicky první konferenci DC/POS. Akce proběhla v hotelu NH Collection Congress v Olomouci a její náplní bylo seznámení účastníků s trendy v oblasti Data Capture/POS.

Dopolední program sestával z přednášek týkajících se novinek z oblasti výrobních portfolií dodavatelských společností - Zebra Technologies, Honeywell, Datalogic, Getac, Epson a Citizen a společnosti pořádající - Ingram Micro Czech Republic. Úvodního slova se tradičně ujal Pawel Jablonski, managing director Ingram Micro Czech Republic, po kterém představil novinky business unit manager DC/POS Jan Rabyška. Následovaly přednášky Paula Norforda ze společnosti Zebra Technologies, Mariusze Jaworského a Mateje Kracuna z Honeywellu a Pétera Szikory z Datalogicu. Informativní část byla zpestřena coffe breakem, po kterém účastníci shlédli prezentace Bena Lee z Getacu a Lenky Čermákové a Mika Cowella ze Zebra Technologies.

Po obědě probíhaly workshopy výrobců, díky nimž partneři poznali nové technologie z oblasti POS a automatické identifikace. Dále byl na programu Meeting15, prostřednictvím kterého si partneři mohli zorganizovat schůzky se zástupci výrobců.

Večerní program byl zahájen rautem a bubenickým představením formace Tokhi & the Groove Army. Své znalosti účastníci ověřili během Quiz Night Show a na závěr si zatančili v rytmech Retro Disco. Konferencí prováděla Inna Puhajková.

Štítky: 
Ingram Micro Czech Republic
Fotogalerie: