COMPOS vzal své partnery na brněnský Automotodrom

10. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Compos Distribution)
Společnost COMPOS DISTRIBUTION pro své partnery začátkem května uspořádala spolu s nejlepší českou agenturou Dafit Filla Racing okruhové ježdění na Masarykově okruhu v Brně. Compos se se pro letošní rok zároveň stal partnerem závodů pro amatérské jezdce Compos Yamaha Dunlop Cup 2021.

Společnost COMPOS DISTRIBUTION společně s generálním partnerem Lenovo pozvala své obchodní partnery na okruhové ježdění na Masarykův okruh do Brna. Partnerské setkání probíhalo již od ranních hodin, kdy v 8:15 proběhla povinná rozprava s jezdci. První okruhové jízdy pro začátečníky začaly od 9:00 a následovaly další skupiny až po zkušené jezdce. Každý z jezdců dostal k dispozici transpondér, který zaznamenával časy. Celé dopoledne tak měli partneři možnost zlepšovat své výkony. Po polední pauze se přeřazovali jezdci do skupin dle dosažených časů a okruhové jízdy pokračovaly až do večera.

Partneři měli k dispozici závodní box, celodenní občerstvení a věnovali se jim profesionální technici, kteří jim před každou jízdou připravili jejich motocykl. Měli také možnost konzultovat svou techniku s talentovaným jezdcem Ondřejem Vostatkem, který aktuálně závodí převážně ve Španělsku v kategorii Supersport 600. Dvoudenní akce vyvrcholila 4. května amatérským závodem, který začal v 15 hodin a byl rozdělen na čtyři skupiny. Závod Master 600 na devět kol vyhrál s třinácti sekundovým náskokem právě šestnáctiletý Ondřej Vostatek.

Jan Vostatek, jednatel COMPOS DISTRIBUTION, uvedl: „Akce s našimi partnery vydařila. Všichni jsme si to užili a na netradičním místě jsme navázali mnohem osobnější vztahy. Setkání jsme připravovali již od listopadu loňského roku, a tak nás potěšila zpětná vazba, která byla skvělá. Především si zákazníci pochvalovali zázemí, organizaci a mimořádný servis. Další akce proběhne na Slovensku a my se již nyní těšíme i na další partnery, kteří s námi pojedou.“

Obrazová galerie:
Štítky: 
COMPOS DISTRIBUTION s.r.o.