Compos Distribution představil novinky ze světa IT technologií

1. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Compos Distribution)
Dne 20. září se konal již 4. ročník serverové konference společnosti Compos Distribution v Clarion Congress Hotelu v Praze. Návštěvníci se přišli seznámit s novinkami od značek Supermicro, Intel, Eset, APC by Schneider Electric, Cisco a Brother.

První polovina programu patřila americké serverové značce Supermicro, jíž je společnost Compos Distribution autorizovaným distributorem pro Českou republiku. V programu Supermicro Business Partner nabízí kompletní portfolio produktů včetně poradenských i servisních služeb přesně podle potřeb zákazníka.

Serverové novinky a produktové informace představil Karel Štambera, jeden z nejlepších server architektů v České republice, který má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Představeny byly také produkty společnosti Intel.

Po přestávce se svými prezentacemi vystoupili partneři letošní konference – Kristina Osipova (Eset), Pavel Blahut (APC by Schneider Electric), Jaroslav Zmatlík (Cisco) a Michal Peter (Brother).

Již tradičně proběhla také ukázka vybraných produktů, kde si zákazníci mohli výrobky prohlédnout a podiskutovat přímo se zástupci jednotlivých značek. Celá akce následně končila společným obědem.

Fotogalerie: