České partnerské dny Flowmon Networks na statku Všetice

26. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Flowmon Networks)
Malebné zázemí statku Všetice přivítalo v polovině září účastníky třetího ročníku Českých partnerských dní Flowmon Networks. Na akci společnost představila současné i budoucí novinky v portfoliu i plánované změny v partnerské síti.

Na pět desítek účastníků Českých partnerských dnů si letos zakusilo jedinečnou atmosféru bezstarostného venkova na statku Všetice ve středních Čechách. Kromě tradičního nahlédnutí do vývojové kuchyně Flowmonu a novinek v partnerském programu si stejně jako v minulých letech užili doprovodný program i přátelské posezení u dobrého jídla a pití. Novinkou letošního ročníku byly tzv. meeting pointy, kde se partneři mohli blíže seznámit s novinkami a funkcemi, které jsou ještě ve vývoji a měly by se objevit v některé z budoucích verzí řešení Flowmon. Živé prezentace novinek ve stádiu beta verze vzbudily u účastníků nebývale pozitivní ohlas.

„Stejně jako každý rok musím vyseknout hlubokou poklonu našim partnerům, bez kterých by Flowmon v Česku nebyl tam, kde dnes je. Být v čele pelotonu je ale zavazující. Mohu jim proto slíbit, že se i nadále budeme soustředit na prvotřídní podporu v češtině, technickou konzultaci při jednáních a na další vylepšení partnerského programu,“ uvedl Zoltán Csecsödi, obchodní ředitel pro český trh ve Flowmon Networks.

Na akci byli vyhlášeni partneři s nejlepšími výsledky a projekty. Ocenění si odnesly společnosti Auriga Systems a Unis computers za největší projekty a tým společnosti ALEF NULA za nejlepší obchodní výsledky v daném období.

Dále byly partnerům představeny souhrnné obchodní výsledky za uplynulé období a výhled na zbytek roku 2019, změny v partnerském programu a systému vzdělávání. Přínosné bylo rovněž bližší seznámení se zcela novým partnerským portálem, který Flowmon spustil v průběhu léta. Partnerům byly odhaleny hlavní novinky v portfoliu i plánovaná roadmapa na další období. Velký, a hlavně pozitivní ohlas získala prezentace zaměřená na produktovou vizi a strategii firmy.

Český trh zůstává nadále pro společnost Flowmon Networks jedním z nejdůležitějších s dalším potenciálem k růstu. Stabilní partnerská síť, kvalitní produkt, nadstandardní profesionální podpora i motivující partnerský program jsou hlavní pilíře, které stojí za pozicí jedničky v oblasti monitoringu a bezpečnosti sítí na stále náročnějším českém trhu.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Progress Flowmon