Canon na brněnské přehradě vyhlásil nejlepší distributory roku 2022

23. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers, Canon, eD system, SWS)
Společnost Canon během distribuční konference v brněnském hotelu Maximus resort udělila výroční ocenění nejlepším distributorům za rok 2022.
Zástupci eD systemu a Canonu

Během setkání byly odprezentovány obchodní výsledky společnosti Canon za minulý rok, a to jak z pohledu divize B2B, tak z pohledu B2C. Zástupci distributorů se také dozvěděli, jakým směrem se budou ubírat obchodní aktivity v letošním roce.

Distributoři roku 2022 společnosti Canon pro ČR a SR

  • IT Peripherals Performance: eD system
  • Overall Performance: eD system
  • Genuine Consumables Performance: AT Computers
  • Photo-Video Performance: SWS
  • Overall Performance – VAD: BHC International

Hned dvě ocenění – Nejlepší distributor periferií za rok 2022 pro Českou republiku a Slovensko (The Best Distributor of 2022 Open B2B Peripherals Performance) a především pak metu nejvyšší, tedy Distributor s největším obratem v Česku a na Slovensku (The Best Distributor of 2022 Overall Performance) si odnesla společnost eD system.

Ocenění pro AT Computers


Další tři společnosti si pak odnesly po jednom ocenění. V AT Computers se mohou radovat z titulu Nejlepší distributor v oblasti spotřebního materiálu pro rok 2022 (Genuine Consumables Performance). Do SWS zamířilo ocenění Nejlepší distributor za rok 2022 v kategorii „Photo-Video performance“, a to jak za Českou, tak i za Slovensko. Za své výkony v oblasti distribuce s přidanou hodnotou si pak ocenění odnesla společnost BHC International.

Ohlasy distributorů

„Jsme velmi potěšeni, že se nám díky výborné spolupráci s kolegy z Canonu podařilo obhájit naše prvenství. Poděkování jde ale samozřejmě primárně směrem k našim zákazníkům, děkujeme!“ uvedl Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Předání ocenění zástupcům SWS

„Rád bych poděkoval Canon týmu SWS. Opravdu si vážím, že mohu spolupracovat s tak schopnými odborníky. Moc děkuji za jejich podporu a úsilí, které vkládají do naší divize Canon. Bez nich bychom toto ocenění nedostali,“ řekl Roman Kalivoda, ředitel nákupu v SWS.

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Ocenění od Dellu (opět) putuje k ATC

6. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT C)
Společnost AT Computers získala od společnosti Dell Technologies ocenění pro nejlepšího distributora klientských zařízení za rok 2022. Obhájila tak stejnou pozici z loňského roku. Čtěte více

České tech firmy dobyly střední Evropu

29. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Deloitte )
Výhercem hlavní kategorie žebříčku Deloitte Technology Fast 50 CE se potřetí v řadě stala česká prop-tradingová platforma FTMO. Česku patřilo i druhé místo v hlavním žebříčku, na kterém se umístila společnost CityZen. Celkově se v hlavní kategorii 50 nejrychleji rostoucích firem umístilo hned 18 českých společností, tedy o pět více než loni. Čtěte více

Dell Technologies ocenil partnery roku 2023

29. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies v závěru konference Dell Technologies Forum udělila ocenění Partner Awards 2023. Partnerem roku se stala společnost DATA FORCE. Ocenění byla letos udělována celkem v deseti kategoriích? Které další společnosti uspěly? Čtěte více

HP v Barceloně rozdávalo ocenění Partner roku 2023

22. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP předala ocenění HP Partner roku nejúspěšnějším obchodním partnerům a distributorům z České republiky a Slovenska. Letošní netradiční ročník se konal v Barceloně během VIP partnerského setkání v nejvyšším patře luxusního Hotelu W Barcelona. Čtěte více