Canon na brněnské přehradě vyhlásil nejlepší distributory roku 2022

23. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers, Canon, eD system, SWS)
Společnost Canon během distribuční konference v brněnském hotelu Maximus resort udělila výroční ocenění nejlepším distributorům za rok 2022.
Zástupci eD systemu a Canonu

Během setkání byly odprezentovány obchodní výsledky společnosti Canon za minulý rok, a to jak z pohledu divize B2B, tak z pohledu B2C. Zástupci distributorů se také dozvěděli, jakým směrem se budou ubírat obchodní aktivity v letošním roce.

Distributoři roku 2022 společnosti Canon pro ČR a SR

  • IT Peripherals Performance: eD system
  • Overall Performance: eD system
  • Genuine Consumables Performance: AT Computers
  • Photo-Video Performance: SWS
  • Overall Performance – VAD: BHC International

Hned dvě ocenění – Nejlepší distributor periferií za rok 2022 pro Českou republiku a Slovensko (The Best Distributor of 2022 Open B2B Peripherals Performance) a především pak metu nejvyšší, tedy Distributor s největším obratem v Česku a na Slovensku (The Best Distributor of 2022 Overall Performance) si odnesla společnost eD system.

Ocenění pro AT Computers


Další tři společnosti si pak odnesly po jednom ocenění. V AT Computers se mohou radovat z titulu Nejlepší distributor v oblasti spotřebního materiálu pro rok 2022 (Genuine Consumables Performance). Do SWS zamířilo ocenění Nejlepší distributor za rok 2022 v kategorii „Photo-Video performance“, a to jak za Českou, tak i za Slovensko. Za své výkony v oblasti distribuce s přidanou hodnotou si pak ocenění odnesla společnost BHC International.

Ohlasy distributorů

„Jsme velmi potěšeni, že se nám díky výborné spolupráci s kolegy z Canonu podařilo obhájit naše prvenství. Poděkování jde ale samozřejmě primárně směrem k našim zákazníkům, děkujeme!“ uvedl Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Předání ocenění zástupcům SWS

„Rád bych poděkoval Canon týmu SWS. Opravdu si vážím, že mohu spolupracovat s tak schopnými odborníky. Moc děkuji za jejich podporu a úsilí, které vkládají do naší divize Canon. Bez nich bychom toto ocenění nedostali,“ řekl Roman Kalivoda, ředitel nákupu v SWS.

Podobné články

LAMA Plus získala ocenění „Nejlepší distributor spotřebního materiálu Brother“

23. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Společnost LAMA Plus byla společností Brother International CZ vyhlášena „Nejlepším distributorem spotřebního materiálu Brother“ za rok 2023/2024. Čtěte více

Brother ocenil AT Computers za vzájemnou spolupráci

13. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala ocenění od společnosti Brother pro distributora s největším obratem v kategorii hardwaru. Platí pro Českou republiku za fiskální rok 2023/2024. Čtěte více

ATC získalo dvě ocenění od EPSONu

7. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers dostala hned dvojici ocenění od společnosti EPSON. Ceny byly předány na přátelském setkání v pondělí 29. 4. 2024. Čtěte více

eD system Slovensko získalo ocenění IBM

7. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
IT distributor eD system Slovensko převzal ocenění IBM Build Distributor roku 2023. Stalo se tak na výročním setkání obchodních partnerů společnosti IBM, které se uskutečnilo 17. dubna v restauraci Da Andrea v Bratislavě. Čtěte více