Canon na brněnské přehradě vyhlásil nejlepší distributory roku 2022

23. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers, Canon, eD system, SWS)
Společnost Canon během distribuční konference v brněnském hotelu Maximus resort udělila výroční ocenění nejlepším distributorům za rok 2022.
Zástupci eD systemu a Canonu

Během setkání byly odprezentovány obchodní výsledky společnosti Canon za minulý rok, a to jak z pohledu divize B2B, tak z pohledu B2C. Zástupci distributorů se také dozvěděli, jakým směrem se budou ubírat obchodní aktivity v letošním roce.

Distributoři roku 2022 společnosti Canon pro ČR a SR

  • IT Peripherals Performance: eD system
  • Overall Performance: eD system
  • Genuine Consumables Performance: AT Computers
  • Photo-Video Performance: SWS
  • Overall Performance – VAD: BHC International

Hned dvě ocenění – Nejlepší distributor periferií za rok 2022 pro Českou republiku a Slovensko (The Best Distributor of 2022 Open B2B Peripherals Performance) a především pak metu nejvyšší, tedy Distributor s největším obratem v Česku a na Slovensku (The Best Distributor of 2022 Overall Performance) si odnesla společnost eD system.

Ocenění pro AT Computers


Další tři společnosti si pak odnesly po jednom ocenění. V AT Computers se mohou radovat z titulu Nejlepší distributor v oblasti spotřebního materiálu pro rok 2022 (Genuine Consumables Performance). Do SWS zamířilo ocenění Nejlepší distributor za rok 2022 v kategorii „Photo-Video performance“, a to jak za Českou, tak i za Slovensko. Za své výkony v oblasti distribuce s přidanou hodnotou si pak ocenění odnesla společnost BHC International.

Ohlasy distributorů

„Jsme velmi potěšeni, že se nám díky výborné spolupráci s kolegy z Canonu podařilo obhájit naše prvenství. Poděkování jde ale samozřejmě primárně směrem k našim zákazníkům, děkujeme!“ uvedl Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Předání ocenění zástupcům SWS

„Rád bych poděkoval Canon týmu SWS. Opravdu si vážím, že mohu spolupracovat s tak schopnými odborníky. Moc děkuji za jejich podporu a úsilí, které vkládají do naší divize Canon. Bez nich bychom toto ocenění nedostali,“ řekl Roman Kalivoda, ředitel nákupu v SWS.

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

SWS získala od společnosti Fujitsu ocenění Best Infrastructure Distributor

1. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Společnost SWS se stala vítězem distributorského a partnerského ocenění v kategorii Best Infrastructure Distributor za region Channel Led Countries, do kterého spadá Česká republika a Slovensko, Maďarsko a balkánské země, společnosti Fujitsu. Čtěte více

Veeam ocenil nejlepší české a slovenské partnery za rok 2022

27. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam Software)
Ceny Veeam ProPartner Awards jsou každoročně udělovány jako ocenění mimořádného úspěchu a nasazení partnerů společnosti Veeam z kategorie Veeam ProPartner Value-Added Reseller (VAR) a Veeam Cloud & Service Provider (VCSP). Čtěte více

MoroSystems se stali prvním česko-slovenským Atlassian Specialized Partner in Cloud

5. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: MoroSystems )
Technologicko-konzultační společnost MoroSystems, která pomáhá předním českým i světovým firmám digitalizovat procesy a zavádět inovace pomocí vývoje softwaru na míru a implementací nástrojů Atlassian, se stala prvním držitelem titulu Atlassian Specialized Partner in Cloud v České republice a na Slovensku. Čtěte více

ATC získalo ocenění od společnosti Honeywell

24. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers byla oceněn jako nejlepší lokální distributor Honeywell Productivity Solutions and Services v regionu Central Eastern Europe za rok 2022. Čtěte více