Cabaret s AT Computers

19. 11. 2010. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: AT Computers)
AT Computers uspořádala v listopadu VIP setkání s názvem Cabaret i pro své obchodní partnery ve Vysokých Tatrách v hotelu Permon.
V Cabaretu to žilo

Zúčastnilo se jej 54 partnerů, 13 obchodníků a sedm výrobců. Akci zahájil Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers. Na partnery čekaly prezentace takových značek, jako jsou Logitech, TomTom, Epson, ATC, Asus či Novell.

Logitech představil nové trendy a technologie na poli příslušenství k počítačům a notebookům. „Velmi zaujaly nové technologie přídavných reproduktorů Logitech k notebookům s efektem prostorového zvuku,“ uvedl Martin Wanke. TomTom představil navigace od A do Z, jejich vývoj a nové modely, Epson projekční techniku pro školství a firmy s řadou nových funkcí.

Zástupci ATC hovořili o nových konfigurátorech na webu, snadném vyhledávání spotřebního materiálu k tiskárnám, o bateriích do notebooku a fotoaparátu, Asus prezentoval své bohaté portfolio a také firma Novell partnerům nad připravený rámec představila své produkty.

Odpoledně na účastníky čekal Wellnes program. Večer se nesl v duchu Cabaret ATC Show, která byla plná zábavy, tance a nechyběl ani raut.

Fotogalerie: