Bondiáda v podání SWS

25. 5. 2018. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Co vznikne, když se spojí James Bond, olympiáda a SWS? Bondiáda, akce, kterou distributor uspořádal pro své partnery v Peci pod Sněžkou ve dnech 17. a 18. května. Vyvrcholením setkání bylo vyhlášení nejlepších Gold partnerů, tomu však předcházel den plný prezentací, diskuzí, zajímavých informací, ale i sportovních výkonů.

Čtvrteční den byl v hotelu Horizont nabitý přednáškami – partneři se dozvěděli detaily o novinkách v produktovém portfoliu značek HP, Zyxel, Canon, Lenovo, Samsung, APC, Brother nebo Acer. Řeč ale nebyla jen o nových modelech a produktových řadách, ale také o prodejních strategiích a tipech, jak lépe proniknout k zákazníkům a jak vylepšit své argumentační dovednosti. Samozřejmě nechyběly ani produktové výstavky, kde si návštěvníci mohli detailně prohlédnout produkty od výrobců, kteří zajišťovali přednášky. K vidění byly i další značky, které aktuálně SWS nabízí, jako je například Crumpler nebo Peach.

Odpoledne bylo vyhrazeno akčnějšímu programu – svérázné olympiádě ve stylu SWS. A v čem se pod Sněžkou soutěžilo? V jízdě na segwayi, střelbě na hokejovou branku, střelbě z Nerf pistole, v bungeerunningu, slacklinu (balancování na gumě) či střelbě ze vzduchovky na biatlonové střelnici (účastníci si dokonce mohli osahat pravou biatlonovou pušku). Že neberou v SWS olympiádu na lehkou váhu dokládala i účast stříbrného olympionika z Pchjongčchangu Michala Krčmáře, který „biatlonové střelce“ bedlivě sledoval, a profesionálního sportovního komentátora Vojty Bernatského, jež byl také moderátorem celého následujícího večera.

Večer se nesl v honosném stylu – pánové z SWS dorazili ve stylových černých oblecích, dámy se pochlubily slavnostními róbami a večerními šaty. Za SWS k návštěvníkům promluvil Stanislav Skalička, který poděkoval partnerům za účast i za spolupráci. Došlo na udílení cen pro vítěze „olympijských“ soutěží, které probíhaly odpoledne. Moderátor Vojta Bernatský v průběhu večera hosty častoval zábavnými historkami ze světa sportovního zpravodajství, vyzpovídal Michala Krčmáře a každému z oceněných „olympioniků“ věnoval osobní dárek.

Oficiální večerní část vyvrcholila vyhlášením nejlepších Gold partnerů SWS: za společnost Ing. Jan Hrdý převzal ocenění Petr Strnad, za Mader s. r. o. Miroslav Janoušek a za firmu PeKro spol. s r. o. Stanislav Kropáček.

Zbytek večera mohli hosté strávit tancem nebo v Acer Casinu Jamese Bonda, přičemž si pro posílení pevných nervů mohli nechat připravit legendární drink, který agent 007 ve svých slavných filmem popíjel, a to hned v několika variacích.

Během pátečního dopoledne, ještě před tombolou a oficiálním ukončením celé akce, proběhly přednášky Microsoftu a ASUSu, celou akci uzavřel společný oběd.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více

SWS a 37. Čejkovice ve znamení gamingu

23. 10. 2018. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Podzimní distributorské setkání, které SWS pravidelně pořádá v Čejkovicích, se letos konalo 11. října. Až nezvykle slunečné počasí dotvářelo příjemnou atmosféru jedné z nejdůležitějších IT akcí podzimu. Kromě přednášek a workshopů na návštěvníky čekal také zajímavý doprovodný program. Čtěte více