ATC ve stylu Galavarieté

23. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Po nekongresových dvou letech přivítalo AT Computers opět své resellery na podzimní sérii šesti partnerských setkání v hotelu Jezerka na sečské přehradě. Celkově akcemi prošlo 1 330 lidí, z toho 707 unikátních resellerů. Tentokrát setkáním s názvem „Galavarieté ATC“ vládla zlatá barva, třpytky a flitry – vše se blyštilo už z dáli.

ATC bralo hygienická opatření, jak se sluší a patří, nejdříve tedy zákazníci prošli kontrolním, příp. testovacím centrem a pak už je vítaly hostesky sektem se skutečnými kousky zlata. Každý účastník dostal placku se svým jménem a barevné triko se zlatým potiskem kravaty, aby z něj byl elegán. Dámy si mohly zvolit bílé tričko s potiskem náhrdelníku. Celá recepce zářila zlatě, ze stropů visely zlatavé a třpytivé rozety či saténové baldachýny, a dodávaly tak prostoru honosný ráz. Chodby byly zdobeny ve stejném duchu, navíc tam pro účastníky již byly připraveny produktové výstavky výrobců, aby se na vlastní oči mohli přesvědčit o novinkách, které na český trh světové i domácí značky přinesly. Na akcích bylo průběžně k zhlédnutí 189 výstavek.

Do kongresového sálu lákal Martin Wanke úvodním slovem – reselleři byli opět rozděleni do pěti týmů dle barev triček a půvabné hostesky je celý den vodily po jednotlivých prezentacích a workshopech, které si pro účastníky výrobci s ATC připravili. A že pro ně měli spousty nových informací! Za aktivitu a správné odpovědi navíc zákazníkům rozdávali zlaté ATC mince, které si pak mohli směnit v bohaté zlaté tombole, která čítala na každé akci přes 150 cen. K mání byly i produkty Epson, Brother, Asus, TP-Link, Mercusys, Whitenergy a dalších značek. Nechyběly zlaté kravaty či klobouky se třpytkami, pětilitrové soudky piva, zlaté víno, ve zlatém obalu zabalená vodka, zlaté deštníky, kopací míče a batohy, zlaté pokladničky v podobě cihly či prasátka, zlaté čokoládky, plyšové rybky a další „zlaté“ drobnosti.

Odpolední přednášku z kuchyně ATC vedli Martin Wanke s Petrem Vaňkem. Petr Vaněk upozornil na kyberbezpečnost a nutnost zamezit rizikům souvisejícím s krádeží identity – na to ATC reaguje vytvořením aplikace ATC klíč, který zákazníkovi umožní přihlásit se na jeho ATC účet prostřednictvím jeho bankovní identity, jde tedy o dvoufaktorové ověřování, které je mnohem bezpečnější než snadno zneužitelné klasické přihlášení heslem. Dále zdůraznil, že si reselleři u ATC mohou pořídit (téměř) cokoli jako službu jen na pár kliků, tedy zkratky XaaS, DaaS, SaaS.

Wanke shrnul poslední téměř dva roky, kdy se všichni naučili žít online, osobní schůzky a školení byly nahrazeny webináři. ATC se do online světa přesunulo též – k živým vysíláním ATC Zpráv a k pořádání webinářů výrobců, kterých bylo celkem přes 150. Martin také poděkoval všem resellerům, kteří odevzdali svůj hlas v anketě o Broadline distributora roku 2020, a zařídili tak, že si ATC odneslo ocenění nejvyšší, a to jak pro Českou republiku, tak i pro Slovensko. Dále byla představena horká ATC novinka EKAHAU – jde o unikátní řešení, které vám navrhne maximálně efektivní a jednoduché rozvržení bezdrátové sítě i do těch nejsložitějších prostor. Nemohlo chybět ani představení nové funkce „Náhradník“ – snadné a chytré zobrazení alternativních produktů na webu. Reselleři byli následně pozváni do nově zrekonstruovaných prostor do Ostravy, Brna i Prahy.

Poslední workshopy končily kolem sedmé večerní hodiny a pak už se účastníci mohli pustit do chutného rautu v hotelové restauraci a popovídat si u jídla. V osm hodin se již všichni sešli na Galavarieté v podání AT Computers – začalo jedinečné představení Jiřího Krhuta. Jde o originální show tohoto příznivce ATC, muzikanta a baviče, která je plná vtipných výstupů a písní, které jsou inspirované svérázným, nejen ostravským životem. Nutno podotknout, že publikum po celou hodinu podávalo skvělou zpětnou vazbu. Po představení bylo pódium přestavěno, aby vznikl taneční prostor nutný pro další zábavu – připraveny byly dvě kapely, které se postupně prostřídaly v několika setech. Nejprve vystoupil zpěvák Jaromír Hnilica alias YARRA s kapelou a na písničky z vlastní tvorby, i světové přejaté, zvedli lidi ze židlí. Následovalo vystoupení kapely Velvet s jejich vtipným retro sestřihem známých písní oblíbených světových i domácích interpretů pod názvem Abeceda. Bylo vidět, že hudba i tanec či popovídání naživo u baru lidem velmi chybělo, a zábava se tak rozproudila až do ranních hodin. Děkujeme všem, kteří přišli, i těm, kteří nás podporovali na dálku!

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

Už 25 let jsme spolehlivým distributorem s nejširším portfoliem nabízeného zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikace, a s největším obratem na česko-slovenském IT trhu. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Na Slovensku působíme prostřednictvím sesterské firmy AT Computer a jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze - společně tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě.

Zobrazit detail firmy