ATC RoadShow 2023 je za námi

15. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Jarní RoadShow společnosti AT Computers zavítala do devíti českých a slovenských měst. Akce, která každoročně patří mezi tradiční a oblíbené eventy na ICT distribučním trhu, se letos zúčastnilo 484 unikátních resellerů, a to v Ostravě, Brně, Praze, Pardubicích, Liberci, Plzni, Košicích, Žilině a v Bratislavě.

ATC zachovalo efektivní koncept krátkých přednášek, aby si každý reseller odnesl opravdu důležité informace a nebyl zahlcen. Přednášky byly doplněny produktovými výstavkami, u kterých si mohli účastníci v klidu promluvit se zástupci výrobců a probrat s nimi své konkrétní záležitosti a problémy.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, k akci dodal: „Jde o jednu z nejnáročnějších i nejpřínosnějších akcí, které za ATC pořádáme – za poměrně krátkou dobu jsme navštívili devět měst a setkali se s téměř 500 zákazníky. Velmi si ceníme toho, že i v této hektické době si na nás udělali čas a alespoň na chvíli opustili své prodejny, aby u nás načerpali novou energii a informace. Není nad osobní kontakt a okamžitý feedback, který nás s vendory posouvá dopředu!“

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

S ročním obratem 30,4 miliard CZK jsme největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze, společné tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě. Jsme Vám nablízku v 7 městech – Ostravě, Praze, Brně, Bratislavě, Žilině, Varšavě a Wroclavi.

Zobrazit detail firmy