ATC RoadShow 2023 je za námi

15. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Jarní RoadShow společnosti AT Computers zavítala do devíti českých a slovenských měst. Akce, která každoročně patří mezi tradiční a oblíbené eventy na ICT distribučním trhu, se letos zúčastnilo 484 unikátních resellerů, a to v Ostravě, Brně, Praze, Pardubicích, Liberci, Plzni, Košicích, Žilině a v Bratislavě.

ATC zachovalo efektivní koncept krátkých přednášek, aby si každý reseller odnesl opravdu důležité informace a nebyl zahlcen. Přednášky byly doplněny produktovými výstavkami, u kterých si mohli účastníci v klidu promluvit se zástupci výrobců a probrat s nimi své konkrétní záležitosti a problémy.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, k akci dodal: „Jde o jednu z nejnáročnějších i nejpřínosnějších akcí, které za ATC pořádáme – za poměrně krátkou dobu jsme navštívili devět měst a setkali se s téměř 500 zákazníky. Velmi si ceníme toho, že i v této hektické době si na nás udělali čas a alespoň na chvíli opustili své prodejny, aby u nás načerpali novou energii a informace. Není nad osobní kontakt a okamžitý feedback, který nás s vendory posouvá dopředu!“

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

Už 25 let jsme spolehlivým distributorem s nejširším portfoliem nabízeného zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikace, a s největším obratem na česko-slovenském IT trhu. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Na Slovensku působíme prostřednictvím sesterské firmy AT Computer a jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze - společně tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě.

Zobrazit detail firmy