ATC RoadShow 2019 navštívilo na 300 resellerů

7. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers uvítala na 14. ročníku tradiční ATC RoadShow 300 unikátních resellerů, kteří si nenechali ujít novinky ze světa IT. V šesti dnech projelo ATC s vendory napříč Českou republikou – zastavili se v Ostravě, Brně, Praze, Plzni, Liberci a Pardubicích.

Pořadatele potěšila vysoká účast resellerů, kteří si přišli vyslechnout prezentace výrobců a dodavatelů zastoupených společnostmi I-tec, Avacom, iGet, Honeywell, OWA Armor, Virtuos, LG, Epson, Jabra, Cisco, BenQ, D-Link, Brother, TP-Link a Belkin. Nechyběly ani novinky o projektech ATC, a to X-Diablo, X-GAMER a X-Pos. Individuální dotazy a záležitosti probrali reselleři osobně jak se zástupci výrobců na jejich výstavkách, tak i s obchodníky distributora. Aktivní zákazníci byli po zásluze odměněni a za získané žetony si vybrali hezké dárky z tradiční tomboly.

„Opět po roce jsme velmi rádi přijeli do šesti velkých českých měst, abychom se co nejvíce přiblížili našim resellerům a předali jim nové důležité informace ze světa IT. Jsme rádi, že se nám stejně jako loni podařilo udržet vysokou laťku, co se odbornosti i účasti týká, a budeme se těšit na další, již 15. ročník. Nejvíce mě potěšily reakce příchozích resellerů – náš cíl inspirovat, motivovat a vzdělávat, se dle reakcí zadařil. Děkuji všem příchozím i přednášejícím za účast,“ shrnul Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Štítky: 
Fotogalerie: