ASBIS UNIVERSE 2023: Oscarová show plná technologických inovací

12. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Ve středu 31. května uspořádal distributor ASBIS CZ největší akci roku pro své zákazníky a partnery – ASBIS UNIVERSE 2023. Událost se nesla v duchu technologických novinek, spolupráce a velkolepého hollywoodského galavečera v hotelu Maximus Resort v Brně.

Akce se zúčastnilo přes 200 IT profesionálů, kteří měli příležitost navštívit 21 přednášek dodavatelských společností, v čele s generálními partnery Intel a Gigabyte. Hosty přivítal generální ředitel ASBIS CZ Petr Jandík, který zdůraznil budoucí směřování společnosti a důležitost partnerství. 

Účastníci měli také možnost navštívit 26 workshopů a osobně se setkat s dodavateli. Prohlédli si a vyzkoušeli nejnovější produktové inovace společností AMD, ASRock, ASUS, BlackBerry, Canyon, Crucial, Dell, EATON, HP, Jamf, Kingston, Legrand, Logitech, Lorgar, QNAP, Samsung, Seagate Systems, Supermicro, Akyga, XFX, AENO a Filament PM.

Pro zájemce byl připraven i VR gamingový koutek, kde si mohli zajezdit a soutěžit o našlapanou grafickou kartu AMD Radeon RX 7900 XT. V chill out zóně mohli nasát klidnější atmosféry a seznámit se s prémiovými produkty značky Bang & Olufsen a Loewe.

Po skončení konferenční části čekal na účastníky zasloužený wellness relax. Po celý den nechyběl ani raut s širokou nabídkou lahodných pokrmů.

Svět technologií si zaslouží spravedlivé uznání a pro ASBIS CZ je spolupráce velmi ceněná, večerní program proto připomínal slavnostní předávání cen jako na Oscarech. Už při vstupu se mohli hosté projít po červeném koberci plném hvězd, vyfotit se ve speciálním fotokoutku a užít si pravý hollywoodský večer. Byli svědky barmanské show i tanečních a hudebních vystoupení. Celý večer doprovázel český moderátor a stand-up komik Petr Cerha, zvaný Nasty.

Na základě hlasování hostů byla následně předána zástupcům společností Kingston a QNAP ocenění v podobě „Oscarů“ za nejlepší prezentaci a workshop dne. S cenami neodcházeli pouze zástupci partnerských společností, ale i zákazníci, kteří se zapojili do losování v tombole a mohli si tak odnést i vlastní oscarové zážitky z technologického světa.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy